۳ دقیقه
تزریق ژل زیر چشم

رفع گودی و سیاهی زیر چشم با تزریق ژل

آنچه می خوانید...

با گذر زمان چیزی که بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد ایجاد چین و چروک ها در صورت است . اما روش های نوین راه های متفاوتی را برای آن در نظر گرفته که می توان با استفاده از آن ، همیشه چهره ای جذاب و جوان داشته باشید . یکی از این روش ها تزریق ژل است . تزریق ژل زمینه های گسترده ای دارد که در صنعت پزشکی مورد توجه فراوان قرار گرفته است یکی از آن تزریق ژل یا فیلر به زیر چشم بوده که ما در این مقاله به همین حوزه درمانی یعنی تزریق ژل زیر چشم می پردازیم .

تزریق ژل زیر چشم
تزریق ژل زیر چشم

ژل و یا فیلر ها

فبلر ها یا همان ژل ها ، به پر کننده های انسانی معروف هستند و سبب پر شدن خطوط صورت می شوند . فیلر ها در نقاط مختلفت صورت مانند پر کردن خطوط خط خنده زیر چشم ها ، زاویه سازی فک، برجسته سازی گونه ها و برجسته سازی لب مورد استفاده قرار می گیرند .

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل ها به دو صورت انجام می شود یا به صورت سوزن یا با استفاده از کانولا . از نظر نتیجه دهی این دو روش تفاوتی با هم ندارند و بنا به تشخیص پزشک پوست و مو و آناتومی صورت فرد مراجعه کننده نوع روش انتخاب می شود .

تزریق فیلر یا ژل در صورت ، به دو روش قدیمی و یا هالیوودی انجام می شود . در روش هالیوودی از سر استخوان گونه تزریق فیلر شکل می گیرد و در روش قدیمی روی صورت به صورت لپ تزریق انجام می شود .

تزریق ژل به زیر چشم

بسیاری از افراد از گودی زیر چشم رنج می برند و یا زیر چشم آن ها عمدتا تیره می باشد . شاید در بیشتر موارد افراد در سنین پایین تر ، قبل از اینکه آثار چین و چروک در صورتشان پیدا شود از این عارضه رنج می کشند که معمولا به افزایش سن مربوط نمی باشد. در اکثر موارد دکتر پوست این مشکل را ارثی و ژنتیکی بیان می کنند البته مشکلات خستگی و یا کم خونی نیز می تواند از عوامل ایجاد آن باشد اما اکثرا ارثی هستند .

در تزیق زیر چشم ، تزیق ژل برای گودی اطراف چشم یکی از بهترین راه ها می باشد که می توان با استفاده از آن کبودی زیر چشم و گودی آن را خیلی سریع و بدون درد بر طرف نمود . این روش بسیار کاربردی بوده و علاوه بر سیاهی و گودی ، چروک های سطحی نیز برطرف می کند.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با بروز ترین تجهیزات ، بهترین خدمات در زمینه پوست و مو را ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

نکته قابل توجه برای تزریق ژل

افرادی که در دوران شیردهی هستند و یا باردارند ترجیح داده می شود که بعد از سپری کردن این دوران به انجام تزریق ژل، اقدام کنند .

نتیجه گیری

با توجه به راه های نوین برای اصلاح مشکلات ایجاد شده برای از بین بردن گودی زیر چشم و رفع تیرگی آن ، از جمله بهترین راه ها تزریق ژل پیشنهاد می شود و می توان در زمان کوتاه به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد .

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =