۳ دقیقه
فیلر بینی

ماندگاری فیلر بینی

آنچه می خوانید...

ماندگاری فیلر بینی

آیا از ظاهر بینی خود ناراضی هستید ؟

آیا از عمل جراحی واهمه دارید و به دنبال راه های درمانی دیگر می گردید ؟

برای زیبایی بینی همیشه لازم نیست با جراحی به نتیجه دلخواه رسید . امروزه راه های متفاوت و جدیدی برای زیبایی های چهره عرضه می شود که می تواند برای افرادی که به دنبال آن هستند بسیار مفید باشد . تزریق فیلر بینی یک نوع جراحی بینی بدون درد و عارضه و بیهوشی است که در زیبایی بینی می تواند بسیار پر کاربرد باشد .

فیلر بینیفیلر بینی

تزریق یک نوع مواد به نام ژل یا فیلر است که در قسمت نامنظمی ها و فرورفتی ها انجام می شود و آن را پر می کند . این عمل مبنای علمی دارد و به صورت گسترده در مواردی که پزشک پوست تشخیص می دهد ، می تواند استفاده شود .

استفاده فیلر بینی

فیلر را در هر جایی از بینی نمی توان استفاده کرد . بیشتر در پشت بینی و کناره های بینی کاربرد دارد . بعد از تزریق ، مقداری بافت توسط خود بدن ایجاد می شود که نامنظمی ها را پر می کند . با فیلر بینی :

    • می توان نوک بینی را بالا برد .
  • قوز بینی را برطرف کرد

مهارت پزشک پوست

در انجام این درمان ها باید دقت شود که قسمت هایی مثل نوک بینی و یا پره های بینی با دقت تزریق شود زیرا ممکن است فشار ایجاد کند و پوست آسیب ببیند یا در قسمت هایی که عروق تغذیه کننده بینی است ، نباید تزریق صورت گیرد چون به عروق بینی فشار وارد کرده و بینی دچار آسیب می شود در نتیجه کسی که تزریق بینی انجام می دهد باید مهارت و دقت لازم را داشته باشد و آنوتومی بینی را به خوبی بشناسد .  

انواع ژل ها

ژل های دائمی و ژل های موقت

باید از ژل موقت استفاده شود ، ژل موقت ژلی است که جذب می شود . در گذشته ژل های دائمی در بازار وجود داشت که به مرور باعث عفونت می شد که اکنون از آن استفاده نمی شود . در ژل های موقت بعد از 6 ماه یا یکسال این ژل جذب می شود و بافتی را در آن قسمت پر می کند .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران بهترین خدمات را جهت تزریق فیلر ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

ماندگاری فیلر بینی

باید دقت شود در تزریق فیلر هر نوع ژلی و در هر حجمی ، نباید تزریق شود . در محیطی کاملا استریل باید انجام شود زیرا بینی زیر غضروف قرار گرفته و باید احتیاط شود که باعث عفونت نشود .

رعایت تمام موارد ذکر شده در ماندگاری فیلر موثر خواهد بود . تفکر اینکه با هزینه پایین می توان به نتیجه درست و با کیفیت رسید ، نادرست بوده و ماندگاری درمان شما را تحت تاثیر قرار می دهد . شما می توانید با مراجعه به دکتر پوست باتجربه و متبحر مشاوره های لازم را دریافت نمایید و روش مناسب برای مشکل خود را برگزینید . 

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =