۴ دقیقه
از بین بردن جای جوش

از بین بردن جای جوش

آنچه می خوانید...

از بین بردن جای جوش

شاید این آرزوی خیلی از افراد باشد که بتوانند در کمترین زمان صورتی صاف و عاری از هر گونه جوش و لک داشته باشند . از بین بردن جای جوش امروزه با کمک روش های جدیدی که وجود دارد کاری آسان است . جوش معمولا  در تمام نواحی بدن از جمله صورت، گردن، شانه، زیر بغل و باسن ظاهر می شود و این می تواند ناراحت کننده باشد . گاهی برخی از آن ها دردناک هم هستند به گونه ای که منطقه اطراف آن نیز قرمز و دردناک است . اما چگونه می توان از شر این جوش های مزاحم راحت شویم ؟؟؟؟ در این مقاله در رابطه با راهکارهای از بین بردن جای جوش و داشتن صورتی صاف و همانند آینه صحبت می کنیم .

می توان گفت ،جوش در ابتدا از یک غدد چربی و یا فولیکول مو آغاز می شود ،در حقیقت می توان گفت جوش یک عفونت پوستی است که به مرور زمان توده در آن رشد می کند ، از چهار تا هفت روز، توده ها شروع به سفید شدن می کنند .

از بین بردن جای جوش
از بین بردن جای جوش

علل ایجاد جوش

بیشتر جوش ها بوسیله یک باکتری ایجاد می شوند (باکتری های استافیلوکوک). اما عواملی می توانند  دلیلی برای ایجاد جوش باشند از جمله :

  • ابتلا به دیابت
  • وجود مشکلات مربوط به سیستم ایمنی بدن
  • رژیم غذایی نامناسب
  • عدم توجه به بهداشت خواب
  • مواد شیمیایی خشن که سبب تحریک پوست می شوند .

جلوگیری از ایجاد جوش

با پیروی از این دستورالعمل ها می توانید به جلوگیری از ایجاد جوش کمک کنید :

  •     لباس ها، ملافه ها و حوله ها را به دقت شستشو دهید.
  •     پاک کردن و درمان زخم های جزئی پوست.
  •     بهداشت شخصی را تمرین کنید.
شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

متاسفانه گاهی این جوش ها حتی بعد از از بین رفتن نیز ، همچنان بر سطح پوست  جای آن ها باقی مانده است ،این امر می تواند ناراحت کننده باشد و سبب از بین رفتن اعتماد به نفس در فرد گردد  ،امروزه علم پزشکی در این زمینه پیشرفت های قابل توجهی کرده است ،دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران با توجه به شرایط فرد با بهترین روش برای از بین بردن جای جوش فرد متقاضی اقدام می کند .

از بین بردن جای جوش به روش  کلاژن سازی با استفاده از RF

در طی این روش با تحریک پوست برای کلاژن سازی پوست ،سعی در از بین بردن جای جوش می کنند . در ابتدا لازم است تمامی ستون های زیر ماهیچه پوست برای ساخت کلاژن های جدید پوست تحریک شوند  این روند با  حرارت دادن این نواحی انجام می شود .

ممکن است فرد در طی درمان با این روش بعد از هر جلسه بر روی پوست خود احساس خارش  کند و یا قرمزی  خفیفی را بر روی پوست خود ببیند ،باید گفت جای نگرانی نیست تمام این عوارض در کوتاه ترین زمان ممکن از بین می رود ،لازم به ذکر است که برای از بین بردن جای جوش با استفاده از کلاژن سازی نیاز است تا این روند در طی چند جلسه و با فواصل منظم انجام شود.

از بین بردن جای جوش به روش میکرونیدلینگ

استفاده از روش میکرونیدلینگ برای از بین برن جای جوش ،به نسبت سایر روش ها مقرون به صرفه ترین است  و افراد در کوتاهترین زمان شاهد پوست صاف خود هستند . درطی این روش سوزن های نازکی را به عنوان محرک هایی به داخل پوست فرو می کنند تا فرآیند کلاژن سازی انجام شود . از آنجا که فرد با فرو رفتن سوزش بر پوست احساس درد و سوزش نکند در مرحله اول بعد از پاکسازی پوست از بی حس کننده های موضعی استفاده می کنند .با کمک این روش برای از بین بردن جای جوش تمامی زخم ها و بافت های قدیمی به منظور ساخت کلاژن های جدید تحریک می شوند  و با خونرسانی به پوست سبب شادابی آن می شود . در مقالات پیشین استفاده از این روش و مزایای آن به طور کامل توضیح داده شد . شما می توانید برای مطالعه مقاله میکرونیدلینگ تنها بر روی آن کلیک کنید .

ما در این مقاله تنها به بررسی دو روش برای از بین بردن جای جوش پرداختیم . در مقالات بعدی سایر روش ها را برای داشتن پوستی سالم و عاری از هر گونه لک  بررسی می کنیم .

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 12 =