۲ دقیقه
پاک-کردن-تاتو

پاک کردن تاتو

آنچه می خوانید...

پاک کردن تاتو

تاتو یک روش زیبایی ابروها به شمار می رود و ظاهر بسیار زیبایی به ابرو ها می دهد که بسیار مورد استقبال زنان قرار گرفته است. در برخی مواقع ممکن است زنان از ظاهر ابروهای خود راضی نباشند یا اینکه مدل تاتو از مد افتاده باشد و فرد مایل به تغییر آن باشد . استفاده از لیزر یکی از راه های پاک کردن تاتو  است . در لیزر یک اشعه نوری با درجه حرارت مشخص به ناحیه مورد نظر تابیده می شود. این اشعه رنگ یا همان جوهر به کار رفته در تاتو را خرد می کند. در حقیقت لیزر باعث آب شدن رنگ تاتو می شود. پس از آب شدن رنگ تاتو، رنگ از روزنه های پوست خارج می شود و تاتو پاک می شود. البته کارشناسان لیزر و زیبایی توصیه می کنند افراد زیر 18 سال ، زنان باردار، زنان شیرده و اشخاصی که از حساسیت پوستی رنج می برند نباید از لیزر استفاده کنند.

پاک-کردن-تاتوپاک کردن تاتو بسته به وضعیت خود تاتو از یک یا چند جلسه ممکن است طول بکشد. که هر جلسه 10 الی 15 دقیقه زمان می برد. معمولا بیمار هیچ گونه دردی را در حین انجام پاک کردن تاتو با لیزر یا بعد از آن احساس نمی کند. همچنین بیمار می تواند تغییرات ایجاد شده را پس از اولین جلسه کاملا مشاهده نماید.

سرد کردن پوست

در این روش سعی می شود دمای پوست را تا حد ممکن کاهش دهند. برای کاهش دمای سطح پوست از کمپرس یا قالب های یخ را به مدت چند دقیقه روی پوست نگه می دارند. پس از کاهش دمای سطح پوست، سمباده کشیدن ناحیه مورد نظر آغاز می شود. سمباده کشیدن یا مالش سطح پوست باعث خارج شدن رنگ یا جوهر تاتو از روزنه های پوست خواهد شد. در این روش از ابزاری شبیه مسواک برقی استفاده می شود، با این تفاوت که سطح آن کمی زبر تر می باشد.

خدمات دکتر آزیتا مولازاده پوست ،مو و زیبایی

لیفت صورت

زاویه دار کردن فک

تزریق فیلر

چال گونه

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + چهارده =