۵ دقیقه
هزینه هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی در سال 1403

آنچه می خوانید...

هزینه هایفوتراپی در سال جدید چقدر است؟ توجه داشته باشید که این روش در واقع جزء یکی از متداول ترین روش های جوانسازی صورت محسوب می شود که هزینه آن بستگی به وضعیت پوست فرد و تعداد جلسات مورد نیاز دارد ولی در حالت کلی این روش در مقایسه با سایر روش ها از هزینه به نسبت کمتری برخوردار است.

هزینه هایفوتراپی دکتر آزیتا مولازاده

هزینه هایفوتراپی به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که می دانید این روش جزء متداول ترین روش های جوانسازی پوست محسوب می شود که منجر به سفت شدن پوست، رفع چین و چروک های پوستی و لیفت صورت می شود. هزینه های ناشی از این روش جوانسازی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

+ محل تحت درمان

از مهم ترین کاربرد های هایفوتراپی برای رفع چین و چروک های ناحیه گردن، صورت و … می باشد، که هریک از آن ها به نسبت هم از هزینه بسیار متفاوتی برخوردار هستند. توجه داشته باشید که در زمان مراجعه به دکتر آزیتا مولازاده و بعد از بررسی ناحیه مورد نظر و پوست شما هزینه نهایی این روش جوانسازی مشخص می شود همچنین ایشان در مورد تعداد جلسات مورد نیاز برای شما به طور کامل مشخص می شود.
ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که بعضی افراد هستند که نیاز دارند بخش کوچکی از صورت یا بدن آن ها تحت درمان قرار بگیرد از همین رو این موضوع باعث شده تا هزینه به سنبت کاهش یابد.

+ تعداد جلسات مورد نیاز

انجام هایفوتراپی در بعضی از افراد ممکن است تنها طی یک جلسه انجام داده شود ولی توجه داشته باشید که این موضوع بستگی به نوع پوست فرد و میزان چین و چروک های ایجاد شده دارد.
توجه داشته باشید که این موضوع در طی جلسه مشاوره با پزشک به طور کامل مشخص می شود.

+ میزان تجربه پزشک

توجه داشته باشید که داشتن تجربه و مهارت پزشک برروی تاثیرات و از همه مهم تر هزینه هایفوتراپی نقش بسزایی دارد. پس با توجه به این موضوع توجه داشته باشید که برای انجام این روش جوانسازی حتما نزد یک پزشک با تجربه و کاربلد این کار را انجام دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

+ نوع برند دستگاه

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار برروی هزینه هایفوتراپی در واقع نوع برند دستگاه می باشد، ایت دستگاه از یکسری کارتریج تشکیل شده است که به تعداد دفعات مشخصی امواج صورتی (شات) را شلیک می کند.
توجه داشته باشید که هریک از بخش های بدن از کارتریج کاملا متفاوتی استفاده می کنند علاوه بر آن لازم است تا حتما بعد از اتمام شات تعویض شوند.

+ سن

توجه داشته باشید که سن ارتباط مستقیمی با هزینه دارد یعنی هر چقدر سن افرد بالا تر باشد چین و چرک های ایجاد شده نیز به سنبت بیشتر خواهد بود از همین رو برای هایفواز وقت بیشتری لازم است در مقابل این موضوع وزن نیز با هزینه ارتباط دارد ینی هر چقدر فرد زون بیشتری داشته باشد ایجاد چربی در نقاط مختلف صورت نیز به نسبت بیشتر خواهد بود و همین موضوع باعث می شود تا درمان و اصلاح به زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

هزینه هایفوتراپی در تهران چقدر است؟

توجه داشته باشید که هایفوتراپی در واقع یک روش کاملا سرپایی می باشد که به هیچ عنوان بعد از انجام آن نیازی به بستری شدن نیست؛ پس حتما توجه داشته باشید که حتما برای انجام این کار نزد یک پزشک با تجربه و کاربلد مراجعه کنید.

هزینه هایفوتراپی در تهران نسبت به سایر شهر ها از قیمت بالاتری برخوردار می باشد چرا که زیر نظر یک پزشک حرفه ای و تجهیزات کاملا بروزی انجام داده می شود.

خیلی از جاها مثل آرایشگاه ها ممکن است از این روش استفاد کنند که هزینه آن به نسبت جاهای دیگر کمی پایین تر است ولی حتما دقت داشته باشید برای انجام هریک از خدمات جوانسازی صورت لازم است زیر نظر متخصص پوست انجام داده شود تا عوارض هایفوتراپی مثل سوختگی را به هیچ عنوان مشاهده نکنید.

جهت مشاوره رایگان از دکتر آزیتا مولازاده فرم زیر را پر کنید.

نام
شماره تماس
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
هنگام ارسال فرم خطایی رخ داده است. لطفاً همه فیلدهای فرم را دوباره تأیید کنید.

شما عزیزان می توانی جهت اطلاع از هزینه های هایفوتراپی دکتر آزیتا مولازاده بهترین دکتر پوست در غرب تهران با شماره های مطب که شامل 02144287319 ، 0120573301 می شود تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

آیا هزینه بالای هایفوتراپی نشان دهنده بالا بودن کیفیت آن است؟

خیر هزینه بالا به هیچ عنوان به بالا بودن کیفیت ارتباطی ندارد پس گول تبلیغات برخی از کلینیک های نامعتبر را نخورید.

آیا جوانساز با هایفوتراپی در مقایسه با سایر روش ها از هزینه کمتری برخوردار است؟

در حالت کلی این روش نیاز به تعداد جلسات کمتری دارد در نتیجه هزینه آن به نسبت سایر روش ها پایین تر خواهد بود ولی هر چقدر تعداد جلسات بیشتر باید در نتیجه قینت نیز به طبع بالا تر می رود.
پس در صورتی قصد جوانسازی صورت خود را دارید ان هم با بالا تین کیفیت و هزینه مناسب با مراجعه به دکتر آزیتا مولازاده می توانید نتیجه مطلوبی را دریافت کنید.

و در نهایت…

در انتهای مقاله همانطور که خواندید باید اشاره کنیم که برروی هزینه هیفوتراپی عوامل مختلفی از جمله نوع دسنگاه، سن، تعداد جلسات مورد نیاز، دستمزد جراح و … دخیل می باشد ولی در این بین حتما توجه داشته باشید که رعایت دریت مراقبت های بعد از هایفوتراپی می تواند به دریافت بهترین نتیجه و از همه مهم تر کاهش عوارض بسیار کمک کند.

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان!