۴ دقیقه
هزینه-لیزر-موهای-زائد

هزینه لیزر موهای زائد

آنچه می خوانید...

هزینه لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟
هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چقدر می باشد؟

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که از پرتو متمرکز نور (لیزر) برای حذف موهای ناخواسته استفاده می کند.

در طول لیزر کردن مو، دستگاه نور را جذب می کند. باید گفت که مو توسط رنگدانه (ملانین) رشد می کنند. انرژی نور به گرما تبدیل می شود که باعث آسیب رسیدن به کیسه های شکل لوله در داخل پوست (فولیکول های مو) می شود که موها را تولید می کنند. در نتیجه آسیب باعث جلوگیری از رشد مو خواهد شد.

اگر چه ریزش موهای لیزری به طور موقت موجب رشد مو در طول مدت طولانی می شود، اما معمولا باعث برداشتن موی دائمی نمی شود. لیزر کردن برای حذف موهای اولیه بسیار ضروری است اما این روش برای افرادی که دارای پوستی نرم و موهای تیره هستند بسیارموثر می باشد.

علل لیزر موهای زائد

حذف موی لیزر برای کاهش موهای ناخواسته بسیار مفید می باشد. نواحی که برای لیزر کردند مناسب است عبارتند از پاها، زیر بغل، بالای لب ، چانه و خط بیکینی.

با این وجود، ممکن است موهای ناخواسته را تقریبا در هر منطقه، به جز پلک یا اطراف آن، رویش کنند و نیاز به لیزر کردن باشد.

رنگ مو و نوع پوست بر موفقیت لیزر تاثیر می گذارد. اصل اساسی این است که رنگدانه مو، اما نه رنگدانه پوست، باید نور را جذب کند. لیزر می تواند به فولیکول مو آسیب برساند و از صدمه دیدن پوست جلوگیری کند.

لیزر موهای زائد هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد اما اگر به یک پزشک پوست آماتور مراجعه شود ممکن است که عارضه ای سوختگی پوست را در پی داشته باشد.

حذف موی لیزر برای رنگ موی که نور را به خوبی جذب نمی کند موثر نمی باشد، با این حال، گزینه های درمان لیزر برای موهای رنگی همچنان توسعه یافته است.

هزینه-لیزر-موهای-زائد

عوارض جانبی لیزر موهای زائد

خطرات عوارض جانبی با نوع پوست، رنگ مو، برنامه درمان و پیوستگی به پیش درمان و مراقبت پس از درمان متفاوت است. شایع ترین عوارض ناشی از لیزر موهای زائدعبارتند از:

  • تحریک پوست
  • تغییر رنگدانه پوست

باید گفت که لیزر موهای زائد به ندرت موجب زخم و… و سایر تغییرات در بافت پوست  خواهد شد. توصیه می شود که از لیزر موها در اطراف پلک ها، ابروها و مناطق اطراف چشم اجتناب شود.

هزینه لیزر موهای زائد

یکی از دغدغه های فکری اکثر متقاضیان لیزرموهای زائد ، اطلاع پیدا نمودن از هزینه لیزر موهای زائد می باشد که توصیه پزشک پوست بر این است که ابتدا باید به یک مطب مجهز و بهداشتی مراجعه شود و بعد از خبرگی و حاذقی پزشک  قیمت را پرس و جو کرد. تا زمانی که به پزشک مراجعه نکرده باشید تعیین قیمت و هزینه لیزر موهای زائد امری دشوار می باشد.

اگر یک دستیار پزشک یا پرستار مجرب نیز این پروسه را انجام می دهد باید اطمینان حاصل نمایید که تحت نظارت پزشک پوست اعمال می شود.

اقدامات قبل و بعد از لیزر موهای زائد

قبل از برداشتن موی لیزر، با پزشک مشورت کنید تا تعیین کنید آیا این روش برای او مناسب است یا خیر؟

پزشک از سابق ای پزشکی  متقاضی در صورت داشتن پرس و جو خواهد نمود.

هم چنین از سابقه اختلالات پوستی یا زخم، و پیشگیری از بروز موهای زائد نیز خواهد پرسید.

بعد از لیزر موهای زائد ممکن است که مقداری قرمزی و تورم  ایجاد شود که برای رفع این عارضه بهتر است که از کمپرس یخ و سرد در نواحی مدنظر قرار گیرد.

اگر متقاضی موهای صورت را لیزر کرده باشد باید در حین قرار گیری در معرض نورخورشید از پمادهای ضد آفتاب استفاده کند .

اکنون که با تمام مزایا و معایب این پروسه آشنا شدید اگر همچنان قصد لیزر دارید بهتر است که به مطب خانم دکتر آزیتا مولازاده پزشک پوست حاذق مراجعه بفرمایید ایشان با دارا بودن تجربه در این زمینه و همچنین هزینه ای مناسب آن را به بهترین وجه انجام خواهد داد.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با ارائه بهترین خدمات و پایین ترین هزینه لیزر موهای زائد را به طور تضمینی انجام می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هشت =