۳ دقیقه
هایفوتراپی

ماندگاری هایفوتراپی

آنچه می خوانید...

ماندگاری هایفوتراپی

روش های مختلف لیفتینگ در دنیا وجود دارد که جزو پرطرفدارترین رو شها برای جوان سازی محسوب می شوند . در این مقاله سعی می شود ، جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی لیفت بدون جراحی صورت ارائه شود .

هایفوتراپی چیست ؟

در این روش از امواج متمرکز اورتراسون برای سفت کردن لایه های پوست استفاده می شود . تروپ اورتراسون روی صورت قرار می گیرد و عمق چهار و نیم میلی متری پوست در در نقاط دور و نزدیک مورد هدف قرار می دهد و باعث جمع شدن لایه زیرین می شود .

هایفوتراپی
هایفوتراپی

روش انجام هایفوتراپی

آنچه که برای افتادگی صورت اهمیت دارد به جز بحث جراحی ، دستگاهی ساخته شده که با تکنولوژی صوت کار می کند . این دستگاه امواج صوت را از مایع خاص عبور می دهد و مانند ذره بین فوکوس می کند روی لایه های مختلف زیر پوست و در محل های خاصی گرمای حدود 55 درجه ایجاد می کند این گرما باعث می شود مانند حالت پلاستیگی گرم شده و جمع می شود . و لایه اسمس حالت سفت شدگی پیدا کند و به سمت داخل خود را جمع کند و در نهایت که مواد به هم متصل می شوند یک لیفت متناسبی ایجاد می کند.

ماندگاری هایفوتراپی

هایفوتراپی ماندگاری قابل توجهی دارد با توجه به اینکه نسبت به دیگر روش های جوان سازی پوست عوارض جانبی آن کمتر است . ماندگاری هایفوتراپی نیز مانند دیگر روش ها با توجه به شرایط خاص بیمار می تواند متفاوت باشد از جمله سن فرد ، روش هایی که از آن استفاده شده است و عامل هایی مانند ژنتیک و نور خورشید نیز دخیل هستند .

این روش با توجه به اینکه از روش غیر تهاجمی برای جوان سازی استفاده می شود تاثیر زیادی در بهبود مشکلات پوستگی اعم از افتادگی و چین و چروک دارد . هایفو تراپی بعد از یک جلسه انجام می شود و بعد از سه ماه نتیجه قابل مشاهده است .

مزایای هایفوتراپی

حسن این وسیله این است که این وسیله اصلا عوارض جانبی ندارد زیرا با امواج صوت استفاده می شود .

در مدت یکسال نیاز به تکرار ندارد و همان یکبار کافی می باشد .

درد ندارد .

عارضه سوختگی ندارد .

عوارض جانبی دستگاه های مختلف دیگر که در این زمینه ممکن است داشته باشند را ندارد .

بهترین نتیجه بعد از سه تا شش ماه قابل مشاهده است .

هایفوتراپی یک پیشگیری کننده از افتادگی صورت بعد از این نیز می باشد و صورت هایی که دچار پیری زودرس هستند ، با این درمان به جواب رسیده اند .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با بروز ترین تجهیزات ، بهترین خدمات در زمینه پوست و مو را ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

سن انجام هایفوتراپی

انجام هایفو محدودیتی ندارد و بر طبق نظر متخصص پوست انجام می شود که نیاز شما را ارزیابی می کند . معمولا در سن های 30 تا 55 سال عمومیت بیشتری دارد .

نتیجه گیری

درمان هایفوتراپی از روش های بدون جراحی برای جوان سازی استفاده می کند این درمان بسیار پر مخاطب بوده و می توانید با مراقبت های بعد از انجام آن ، به مدت طولامی از زیبایی پوست خود لذت ببرید . شما می توانید با مراجعه به دکتر پوست و مو خوب مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =