۳ دقیقه
حجم دهی صورت

روش های پر کردن صورت

آنچه می خوانید...

روش های پر کردن صورت

امروزه رژیم های غذایی  باعث افت میزان چربی و برجستگی پوست صورت می شود به گونه ای که هر مقدار ازچربی  بدن حذف کرده باشیم به همان میزان نیز پوست صورت شل و چربی های آن از بین خواهد رفت.

اغلب افراد خواهان کاهش وزن بدون ایجاد تغییراتی در صورت و پوستشان هستند. این عارضه باعث می شود به دکتر پوست مراجعه نمایند و خواهان پرکردن و حجم دادن به صورت باشند. برای انجام این پروسه مشورت با پزشک باید حتما صورت گیرد تا پزشک پوست مناسب ترین روش را برای حجیم نمودن پوست صورت انتخاب کند، از جمله مواردی که در پرکردن پوست استفاده می شود تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق فیلر و جراحی پروتز می باشد که انتخاب هر کدام به عهده ای متقاضی می باشد.

حجم دهی صورت

یکی از روش های ایمن و بی خطر تزریق چربی به ناحیه ای که پوست و بافت های درونی آن به تحلیل رفته باشد، صورت می گیرد. معمولا برای این پروسه از چربی های بخشی از بدن مانند: باسن، شکم و پهلو گرفته می شود و در  ناحیه خالی از بافت تزریق می شود. گفته می شود که برای انجام این عمل پزشک پوست باید از تبحر و تجربه ای بالایی برخوردار باشد تا از بروز آلرژی و عفونت جلوگیری شود.

در ابتدای امر با تزریق چربی صورت دو برابر آنچه انتظار می رود برجسته می شود و بعد از گذشت 2 تا 3 هفته 50 درصد چربی از بین می رود در نتیجه پزشک باید 2 برابر آنچه که خواهان آن است را تزریق کند تا در صورت فرد باقی بماند و به تحلیل نرود.

این روش از نتایج بالایی برخوردار است به گونه ای که هیچ گونه عارضه ای را برای فرد به همراه ندارد، زیرا از بدن با بافت های چربی خود شخص گرفته شده است. یکی از تفاوت های عمده در تزریق چربی با تزریق ژل در این است که تزریق چربی حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد در حالی که در تزریق ژل 15 تا 20 دقیقه زمان بر می باشد.

نتایج تزیق چربی در آقایان و خانم ها هیچ گونه تفاوتی ندارد و و پاسخ دهی در هر صورتی با صورت دیگر متفاوت می باشد.

تزریق چربی مناسب افرادی است که از عارضه ای بیماری آتروفی رنج می برند و قسمتی از صورتشان دچار کاهش بافت و تحلیل چربی شده است.

شایان ذکر است که بگوییم بهترین زمان برای تجدید تزریق چربی بین 6 ماه تا 1 سال می باشد، و در صورت تکرار صورت به فرم دائمی و طبیعی باز می گردد و دیگر نیاز به تزریق ندارد.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با ارائه بهترین خدمات جهت پر کردن صورت به طور تضمینی انجام می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =