۴ دقیقه
راههای جوانسازی گردن با نانو فت

راه های جوانسازی گردن

آنچه می خوانید...

افزایش سن با گذر زمان و بروز فرآیندهای وابسته به آن از جمله پیری پوست اجتناب ناپذیر است. پیدایش چین و چروک در پوست یکی عوامل تاثیر گذار در کاهش زیبایی هر فرد می باشد. علاوه بر پوست صورت، پوست ناحیه گردن و دکلته نیز در اثر عوامل مختلف محیطی دچار پیری، افتادگی و شلی می شود.

تماس برای جوانسازی گردن

برای مقابله با ایجاد چین و چروک در ناحیه گردن ابتلا باید با انواع راه های جوانسازی گردن آشنا شویم تا بتوانیم بهترین راهکار را درجوانسازی پوست زمینه بیابیم.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران بهترین خدمات را جهت جوانسازی گردن ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

کلاژن چیست؟

کلاژن نوعی پروتئین ساختاری و رشته ای می باشند که در بافت هم بند یافت شده و به صورت طناب در یکدیگر تنیده شده اند. در واقع کلاژن حدود بیش از 30 درصد پروتئین ساختاری بدن را تشکیل می دهد. کلاژن از اسیدهای آمینه تشکیل می شود که از بنیان های اصلی ساخت پروتئین می باشد. با گذر زمان ساخت کلاژن در بدن سالی یک درصد کاهش می یابد. افت کلاژن سازی در بدن امری طبیعی قلمداد می شود. بنابراین بدیهی است که بعد از اینکه تولید پروتئین کاهش پیدا می کند و شاهد چروک شدن و آویزان شدن پوست و حتی ظهور سلولیت ها خواهیم بود.

عوامل مختلفی دیگری مانند کشیدن سیگار، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، مصرف بیش از حد شکر و … در کاهش میزان کلاژن در بدن نیز نقش دارند.

تزریق چربی به گردن

ناحیه گردن جزء یکی از بخش های مهم بدن می باشد که معمولا برای تشخیص سن افراد مورد توجه قرار می گیرد. تزریق چربی یکی از روش های موثر در ایجاد گردنی صاف و بدون چروک و چربی های های از دست رفته ناحیه گردن می باشد.

برای تزریق چربی به این ناحیه، چربی مورد نظر باید از بخش هایی از بدن که دارای میزان بیشتری چربی تجمع یافته است برداشته شود و طی انجام فرآیند خاصی بر روی آن، به پوست ناحیه گردن تزریق شود.

 

راه های جوانسازی گردن با نانوفت
راههای جوانسازی گردن با نانو فت

 

تزریق چربی به گردن با نانو فت

نانو فت در واقع نوعی چربی تغلیظ و فرآوری شده می باشد که معمولا حاوی مقادیر بسیار زیادی از سلول های بنیادین می باشد. برای انجام تزریق چربی به روش نانو فت ابتدا با استفاده از روش های خاصی چربی از نواحی مختلف بدن که دارای مقادیر بسیار زیادی از چربی های تجمع یافته است مانند (ران ها، شکم و پهلوها) برداشته شده و با محلول آب و نمک شسته و فیلتر می شود و توسط یک سرنگ بسیار نازک به ناحیه گردن تزریق می شود.

از آنجاییکه تزریق چربی به روش نانوفت نقش موثری در جوانسازی پوست دارد، از این روش می توان در درمان گودی زیر چشم، رفع چین و چروک و روشن تر کردن پوست نیز استفاده کرد.

تزریق چربی به گردن برای چه افراد مناسب می باشد؟

تزریق چربی به گردن هیچ محدودیت خاصی ندارد و در تمام افرادی که از آسیب دیدگی و پیری در ناحیه گردن و دکلته خود رنج می برند می توانند از این روش استفاده کنند. اما برای انجام تزریق چربی در بیماران قلبی و عروقی باید با وسواس خاصی انجام شود.

مراقبت های لازم بعد از تزریق چربی

  • از قرار گرفتن طولانی مدت در محیط های گرم مانند سونا، حمام و مقابل نور خورشید خودداری شود.
  • از انجام فعالیت های سنگین پس از تزریق چربی برای جلوگیری از افزایش تورم خودداری شود.
  • هیچ محدودیت خاصی در انجام فعالیت های روزانه پس از انجام تزریق چربی به گردن برای افراد وجود ندارد.
  • استعمال دخانیات بعد از تزریق چربی ممنوع می باشد.

 

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان!