۲۰ دقیقه
بهترین-دکتر-برای-تزریق-ژل-لب

بهترین دکتر تزریق ژل لب

آنچه می خوانید...

بهترین دکتر تزریق ژل لب، یافتن چنین پزشکی یکی از مواردی است که برای خیلی از ما مهم است. یکی از روش هایی که امروزه در حوزه زیبایی طرفداران زیادی خصوصا در بین خانم ها پیدا کرده تزریق ژل به لب می باشد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد دارید برای انجام تزریق ژل لب اقدام کنید پیشنهاد می کنیم برای یافتن بهترین دکتر تزریق ژل لب با ماهمراه باشید.

لب ها، یکی از نواحی بسیار مهم بین اجزای صورت می باشد که افزایش حجم و برجسته ترکردن آن می تواند بر جذابیت چهره افراد بیافزاید. برخی از افراد به صورت ژنتیکی دارای لب های نازک و کوچک هستند.

برخی از افراد با افزایش سن وکم تر شدن حجم لب ها تصور می کنند از جذابیت آن ها کاسته شده است و به طور کلی از فرم لب های خود ناراضی هستند.

نمونه هایی از تزریق ژل لب توسط دکتر آزیتا مولازاده

چرا تزریق ژل لب؟

یکی از بخش های مهم در صورت، لب است که با بالا رفتن سن حجم، ارتفاع و برجستگی آن نیز کاهش پیدا می کند. تزریق ژل لب می تواند به برطرف شدن این تغییرات نامناسب کمک کند و برای زیبا شدن صورت بسیار موثر است. لب پایینی بصورت طبیعی از لب بالایی بزرگتر و برجسته تر است. نیمه سمت راست و چپ هر یک از لب ها به هم شبیه اند و متقارن بودن و حجم برابر این دو نیمه بسیار با اهمیت است. کاری که در تزریق ژل به لب انجام می شود این است که ناحیه اطراف لب برجسته تر و حجم آن بیشتر شده و به این صورت زیبایی چهره شما با این تزریق اضافه می شود.

آناتومی لب

همان طور که سن بالاتر می رود، همه آناتومی لب ما هم شروع می کند به تغییر . لب ها شروع می کنند به باریک تر شدن و چروک های عمودی پشت لب آغاز می شوند و می رسند به حاشیه لب ها . کمان کیوپد شروع به صاف شدن می کند و همین طور ستوهای فیلترال گوشه های لب شروع می کنن به پایین کشیده شدن ، ابتدا به صورت سایه ای هست  و با گذشت زمان ناودانی درست می شود که خط اندوه یا ماریونت نامیده می شود .

تزریق-ژل-لب

فیلتروم

گوشه لب

گوشه لب

گوشت لب

گوشت لب

پوست بالای لب

حاشیه قرمز لب پایین

تزریق ژل لب بالا و پایین

تزریق ژل لب بالا و پایین

لب بالایی شامل دو بخش سفید و قرمز است که با حاشیه لب ها از هم جدا شده است. با بوجود آمدن چروک های عمودی که موازی یکدیگرند در بخش سفید لب بالایی باعث بد فرم شدن آن می شود. اگر هم از رژ لب استفاده کنید خود را به صورت خطوط عمودی و به رنگ قرمز در لب بالا نمایان می شود. بصورت طبیعی لب پایینی حجیم تر از لب بالایی است و کمی جلوتر از آن قرار دارد. می توانیم بگوییم لب زیرین تقریبا دو برابر لب بالایی است.

نیمه چپ و راست لب بالایی و زیرین بعنوان دوقلو با یکدیگر به حساب می آیند و متقارن بودنشان بسیار با اهمیت است. با تزریق ژل لب به حاشیه لب ها و برجسته شدن آن ها، صورت جذاب تر و زیباتر خواهد شد.

این مقاله سعی داریم شما را در انتخاب بهترین پزشک تزریق ژل لب راهنمایی کرده، اطلاعاتی را درباره ویژگی های یک پزشک پوست خوب در تهران در اختیار شما قرار دهیم همچنین به شما بگوییم که چه نکاتی را باید قبل از تزریق ژل لب در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: جراحی غبغب

نمونه کار تزریق ژل لب
نمونه کار تزریق ژل لب

هدف از تزریق ژل لب

هدف از انجام تزریق ژل لب افزایش جذابیت لب ها و حجیم شدن آن ها می باشد که تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی چهره دارد. به دلایل مختلف مانند افزایش سن یا ژنتیک در برخی افراد برجستگی و حجم لب ها کم می شود و باعث عدم رضایت آن ها شده و سبب می شود که به دنبال یافتن راهی برای افزایش حجم لب ها و زیباتر شدن آن باشند.

تزریق ژل لب می تواند کمک موثری به این افراد داشته باشد. مدل های مختلف تزریق ژل لب از جمله مدل طبیعی، روسی، فانتزی، چاک دار، عروسکی، قلبی و … وجود دارد که باید توسط بهترین دکتر پوست و مو تزریق شود تا با نتایج مطلوب و مورد انتظار همراه باشد. تزریق ژل لب می تواند کمک موثری به این افراد داشته باشد. مدل های مختلف تزریق ژل لب از جمله مدل طبیعی، روسی، فانتزی، چاک دار، عروسکی، قلبی و … وجود دارد.

جذابیت با تزریق ژل لب

در صورت نیاز به مشاوره فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم:

نام
شماره تماس
اطلاعات شما با موفقیت دریافت شد.
هنگام ارسال فرم خطایی رخ داده است. لطفاً همه موارد خواسته شده را مجددا تکمیل کنید.

نحوه تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل به لب،در کاهش خطر تزریق و زیباتر شدن لب ها بسیار موثر است. پزشک معالج باید از شناخت کافی و دقیقی از ساختار پوست و بخصوص صورت برخوردار باشد. همچنین به تکنیکی که در این شیوه بکار برده می شود که شامل تشخیص محل مناسب برای تزریق، میزان تزریق و جای دادن مواد در لایه های مناسب لب است کاملا مسلط و آشنا باشد.

میزان ژل تزریقی و عمقی یا سطحی بودن آن، به نوع ماده مورد استفاده و نتایج دلخواه از سوی دیگر و محل چین مورد نظر پزشک بستگی دارد. ترکیبات هیالورونیک اسید به دلیل جذب کردن آب زیاد در اطراف خودش و بالا بردن حجم حاصل از تزریق، به میزان کمتری ژل، برای از بین بردن چین و چروک ها دارد. برای اطمینان دادن به بیمار بعد از بی حس کردن محل مورد نظر، با محلول ضد میکروبی و یا الکل تمیز و ضدعفونی می شود.


سپس به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از دارو در یکی‌ از لایه‌های پوستی و یا زیرپوستی به نواحی مختلف در سر و صورت شامل دور چشم ها،گونه ها، چین های دور دهان در خلال لبه فک ،در لب ها و به پیشانی تزریق می شود. بیشتر بخوانید: لکه های قهوه ای پوست

توصیه هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب

اخیرا تعداد مراجعینی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده اند وناراضی هستند زیاد شده اند.

 • قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 • فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.
 • تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد.
 • طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.
 • در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.
 • بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 • تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

بعد از تزریق ژل لب ، چون خون رسانی در آن زیاد است احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از این حادثه چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکن هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید. در لب یک شبکه عصبی وجود دارد که بسیار قوی است. برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل ، فرد را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو استفاده می کنند. این بی حسی به مدت 45 دقیقه اثر خود را روی لب حفظ می کند به همین دلیل در هنگام خوردن غذا ممکن است دچار گازگرفتگی شوید و به لب آسیب بزنید. در این مدت از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا بی حسی از بین برود.

در روز اول بعد از تزریق ژل لب یک سری نکات هستند که باید رعایت کنید تا لب شما دچار تورم، التهاب و خون مردگی نشود. بعد از تزریق ژل لب از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید قرار نگیرید. همین طور مصرف نوشیدنی های الکی می تواند باعث التهاب و تورم شود.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب این دسته از تزریقات برخی از نتایج را دقیقا پس از تزریق نشان می دهد، اما اثر کامل هنوز قابل مشاهده نیست.

به علاوه، معمولا مقداری تورم نیز پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل و پرکننده به لب می باشد . همچنین برای ژل های موقت نیز، مقداری زمان جهت ادغام مواد پرکننده با بافت لب لازم است. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و دستورالعمل های ویژه پزشک خود را برای مراقبت های پس از تزریق فراموش نکنید.

بنابراین، اگر قصد کاهش چین و چروک ها و بهتر شدن نتایج این دسته از تکنیک های زیبایی را دارید، بهتر است برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان حداقل سه هفته صبر کنید.

پیگیری ثانویه تزریق ژل یا پر کننده لب معمولا به ۲ تا ۳ هفته زمان نیاز دارد. معمولا خود فرد نیز مایل است که پس از ۲ تا ۳ هفته بهبود حاصل شود.

پس به صورت ایده آل زمان بیشتری برای مراجعه در دو مرحله – به علاوه مدت زمان بهبود – قبل از یک رویداد مهم نیاز است. ( در واقع ۵ تا ۶ هفته) به خصوص اگر فرد برای اولین بار است که این تزریق را انجام می دهد و یا اینکه مدت زمان طولانی برای مراجعه بعدی تعیین شده باشد. ممکن است که بیمار نیازی به مرحله دوم درمان نداشته باشد اما عموما جلسه دوم، سبب بروز نتایج بهتری می شود.

اگر واقعا برای اولین بار است که تزریق ژل یا تزریق فیلر لب را تجربه می کنید، حتما دستورالعمل هایی را که با لمس و ماساژ لب پس از تزریق همراه هستند، دنبال کنید. این روش ها از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لب ها جلوگیری کرده و باعث می شود که لب هایی پر تر و گوشتی تر در عین طبیعی داشته باشید.

حداقل دو هفته یا بیشتر پس از تزریق ژل و هرگونه پرکننده برای صورت، قبل از پرواز زمان نیاز دارید. پرواز پس از گذشت مدت زمان استراحت بعد از این گونه تزریقات که برای درمان چین و چروک توصیه می شود. بدین ترتیب، حتما از پرواز زودتر از مدت زمان دو هفته پس از تزریق جلوگیری نمایید.

/5

آیا به تزریق ژل لب نیاز دارید؟

تزریق ژل لب

1 / 5

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

آیا تا به حال به تزریق ژل لب فکر کرده اید؟

2 / 5

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

آیا از فرم لب های خود راضی هستید؟

3 / 5

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

آیا از فرم لبهایتان خجالت می کشید؟

4 / 5

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

آیا دوست دارید لب هایی برجسته و زیبا داشته باشید؟

5 / 5

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

آیا دوست دارید به زیبایی لب ها و چهره تان بیفزایید؟

برای مشاهده نتیجه اطلاعات خود را وارد کنید.

Your score is

0%

Please rate this quiz

مزایای تزریق ژل لب

 • باعث برجستگی و حجم دهی لب ها می شود.
 • نیازی به برش و جراحی ندارد.
 • باعث اصلاح فرم لب ها و صورت می شود.
 • تناسب بین لب و چانه را برقرار می کند.
 • مشکل غیر قرینگی لب را اصلاح می کند.
 • بی خطر است و با عوارض بسیار کمی همراه است.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ماندگاری تزریق ژل لب

میزان ماندگاری ژل لب در هر فردی متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به متابولیسم بدن شخص، سن بیمار، نوع و برند ژل لب، میزان حجم دهی به لب ها و … اشاره نمود. در کل ماندگاری تزریق ژل لب حدود شش ماه الی یکسال می باشد. برای تمدید باید مجدد به پزشک خود مراجعه کنید.

موارد منع تزریق ژل لب

 • خانم هایی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند.
 • افرادی که به عفونت سینوسی فعال مبتلا هستند.
 • وجود عفونت در نواحی محل تزریق
 • چنانچه قصد انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی را دارید، این کار را قبل از تزریق ژل لب انجام دهید تا کشش و فشار ناشی از درمان باعث جابجایی ژل نشود.

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند.

بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود . بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود. اگر در هنگام تزریق ژل دچار سرماخوردگی هستید ویادچاراختلالات عصبی وفشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنید تا بهترین راه حل ها را در اختیارتان قراردهد.

 • بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد و به خاطر تزریق سوزنی است که در لب انجام شده است.

 • کبودی

کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر از افراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود2 تا 10 روز باقی بماند.

 • قرمزشدن

قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت .

 • تورم

تورم ،سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملا طبیعی میباشد وبرای هربیمار متفاوت است به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی است

 • طبیعی نبودن حالت لب ها

این مورد با ازبین رفتن تورم بهبود می یابد.پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش میدهد.

هزینه تزریق ژل لب

هزینه بزرگ کردن لب با تزریق چربی و هزینه ژل لب در ناحیه‌های مختلف متفاوت است و به نوع ماده‌ی تزریقی و تجربه متخصص زیبایی بستگی دارد. بنابراین هزینه تزریق ژل در افراد متفاوت است. هزینه درمان براساس تعداد سرنگ‌های ژل محاسبه می‌شود؛ معمولاً دو سرنگ برای اکثر بیماران کافی است.

برند های آمریکایی ( ژوویدرم و رستیلن) دارای بالاترین قیمت هستند و برندهای اروپایی قیمت متوسطی دارند و ژل های چینی و کره ای پایین ترین قیمت را دارند. بعنوان مثال هزینه تزریق ژل لب ژوویدرم که ساخت شرکت آمریکایی آلرگان است از اسکین فیل که ایتالیایی است بالاتر است . چنانچه هم لب بالا و هم لب پایین احتیاج به برجسته سازی داشته باشند ممکن است تا ۲ سی سی ژل احتیاج شود که هزینه تزریق بیشتر می شود و بر اساس مورد محاسبه می شود.

ویژگی های یک پزشک خوب برای تزریق ژل لب

بسیاری از ژل ها یا فیلرهایی که توسط افراد و شرکت های مختلفی که این ژل ها وارد کشور می شوند تائیدیه های رسمی از وزارت بهداشت را ندارند و در اصل برندهای نامرغوبی در بازار وجود دارد که می تواند عوارض زیادی را ایجاد می کند بنابراین افرادی که قصد تزریق فیلر و ژل ها را دارند باید با تحقیقات لازم در مورد نوع برند این ژل ها را انجام دهند و حتما قبل از انجام این کار با مراجعه به یک مطب یا کلینیک معتبر و یک دکتر پوست خوب در تهران مشاوره های لازم را انجام دهند. همچنین پزشکی که انتخاب می کنند باید از هر نظر ویژگی های یک پزشک متبحر را در خصوص تزریق ژل داشته باشد. در ادامه به چند نکته در رابطه با این مساله اشاره می شود:

انتخاب بهترین دکتر برای تزریق ژل لب

پزشکانی که در حوزه پوست و تزریقات زیبایی فعالیت دارند، باید تجربه و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند. زیرا مراجعه به یک پزشک بی تجربه و بدون تخصص می تواند عوارض جبران ناپذیری را از این عمل برای بیمار ایجاد کنند. بنابراین شما باید قبل از انجام عمل تزریق ژل باید دقت بیشتری در انتخاب یک پزشک پوست خوب و با تجربه داشته باشید.

رعایت اصول زیباشناختی

شما دکتری که برای تزریق ژل لب انتخاب می کنید باید بتواند تمام اصول زیباشناختی را بدانید و تمام اجزای صورت را بشناسد و نسبت به زاویه قرار گیری تمام قسمت های صورت را نسبت به یکدیگر بداند و به شما بگوید که آیا شما کاندید مناسبی برای انجام تزریق ژل می باشید یا خیر.

استفاده از مرغوب ترین برند

یک پزشک خوب می تواند با انتخاب بهترین و مورد اطمینان ترین برند ژل های موجود در بازار و بسته به نیاز هر فرد ژلی مناسب را برای او در نظر می گیرد که به افزایش حجم لب و تغییر فرم لب وی کمک زیادی می کند. تزریق صحیح این مواد در ناحیه صورت توسط یک پزشک با تجربه و ماهر می تواند از عوارض جبران ناپذیری کم کند و نتیجه را برای بیمار بسیار خوشایند و رضایت بخش کند.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل زیر چشم

مشاوره پزشک با بیمار قبل از تزریق ژل

پزشک خوب باید در خصوص اطلاع از نیازها و خواسته های بیمار و بیان عوارض احتمالی تزریق ژل به لب مشاوره های لازم را انجام می دهد تا بیمار در عین نداشتن عوارض تزریق، نتیجه مورد دلخواه خود را بدست آورد.

نمونه کار تزریق ژل لب
نمونه کار تزریق ژل لب-1

انواع مختلف ژل ها

به طور کلی ژل ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند که شامل:

 • موقتی
 • نیمه دائمی
 • دائمی

اما از بین مواردی که بیان شد، ژل های موقتی اگر اثر آن پس از گذشت مدت زمان مشخصی از بین می رود اما همچنان جزء بهترین و پرطرفدارترین انواع ژل ها می باشد. جنس ژل های موقتی از هیالورونیک اسید می باشد که به طور طبیعی در بدن هر یک از ما وجود دارد. تزریق ژل هیالورونیک اسید موجب می شود تا فرآیند کلاژن سازی افزایش پیدا کند و از آنجاییکه این ماده پس از تزریق آب بافت اطراف خود را جذب می کند موجب ذخیره سازی رطوبت در ناحیه مورد نظر و افزایش قدرت کشسانی و کشش در ناحیه شود. تزریق ژل ها در نقاط مختلفی از بدن قابل تزریق می باشد که موجب کاهش چین و چروک، پر کردن بخش های فرو رفته پوست من جمله حجم دادن به لب ها می شود.

بیشتر بخوانید: کاربرد میکرونیدلینگ

نکات مهم در مورد تزریق ژل لب

1. یک پزشک مسلط و با تجربه انتخاب کنید و یا به یک مرکز معتبر پوست مو و زیبایی مراجعه کنید.

آیا اهل تحقیق هستید ؟ پزشکان با تجربه اغلب سالها در این زمینه فعالیت داشته اند . در مراکز معتبر بعضی از پزشکان با تجربه در این مورد آموزش هایی هم دارند که به اشتراک می گذارند. مطمئنا شما دوست ندارید یک فرد کم تجربه تزریق ژل لب شما را انجام دهد. از آنجایی که مراکز زیادی در این رابطه با قیمت های مختلف وجود دارند بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که به فنون تزریق و آناتومی صورت کاملا آشنا باشد.

2. ژل های لب دایمی نیستند

ژل های لب عموما بین ۶ تا ۸ ماه دوام دارند . در بهترین شرایط ممکن است یک سال هم ماندگاری داشته باشد. ماندگاری ژل بسته به خصوصیات هر فرد متغیر است . بدن بعضی افراد ژل را زودتر جذب می کنند. عموما دوام ژل های لب نسبت به سایر نقاط مثل گونه یک مقداری کمتر است زیرا لب همواره در حال حرکت است و این امر موجب جذب زودتر ژل می شود. به همین دلیل ممکن است هر ۶ ما یکبار نیاز به ترمیم داشته باشد.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی دور چشم

3. شما می توانید تزریق ژل را مرحله به مرحله انجام دهید .

اگر به دنبال تغییرات ظریف و تدریجی لب هستید و نمی خواید یکباره لب های شما تغییر قابل توجهی داشته باشد می توانید طی دوره های مشخص به میزان آن اضافه کنید. پزشک شما با توجه علم زیباشناختی چهره در صورت نیاز ، مقدار آن را برای شما افزایش خواهد داد.

4. نیاز به استراحت ندارد و شما می توانید به زندگی و فعالیت های شغلی خود بپردازید.

تزریق ژل لب حدودا ۲۰ دقیقه طول می شد . ممکن است کمی ورم به همراه داشته باشد که کاملا طبیعی است . اکثر مردم می توانند بلافاصبه به کار و زندگی عادی برگردند.

5. پس از تزریق ژل صبور باشد تا ورم آن از بین برود.

اگر برای اولین باری است که تزریق ژل لب انجام می دهید صبور باشید تا پس از دو یا سه روز ورم آن از بین برود . گذاشتن کمپرس یخ مخصوصا در ۲۴ ساعت اول در کم شدن میزان تورم بسیار موثر است .

6. شما بعداز تزریق ژل احساس کاملا طبیعی خواهید داشت.

افرادی که بعد از تزریق ژل لب شما را می بینند نمی توانند احساس شما را متوجه شوند شاید به نظر آنها شما احساس غیر طبیعی دارید . اکثر افرادی که ژل لب تزریق کرده اند به راحتی غذا می خورند و یک احساس کاملا طبیعی دارند. پس از بر طرف شدن تورم شما احساس کاملا عادی مثل گذشته خواید داشت.

7. اگر برای یک جشن و یا رویداد مهمی آماده می شوید

اگر دوست دارید برای مراسم های مهم از جمله چشن عروسی ، تولد یا مهمانی خاصی ، لب های خود را با تزریق ژل فرم دهی کنید بهتر است چند هفته قبل این کار را انجام دهید . این به شما کمک می کند تا در روز جشن لب های شما بهبود یافته و کاملا زیبا و طبیعی به نظر برسد.

8. شما می توانید کاملا متفاوت به نظر برسید

تزریقات می تواند در مناطق مختلفی از لب انجام شود تا ویژگی های شما را در آن ناحیه تقویت کند به فرم لب های شما منحصر به فرد شود. چند تصویر نمونه لب از آن چه مورد نظرتان است را تهیه و به پزشک نشان دهید. این تصاویر به پزشک کمک خواهد کرد تا لب های شما را بطوری که شما خواسته اید فرم دهی کند.

تزریق ژل لب در تهران

مطمئنا عزیزانی که در کلان شهر تهران زندگی می کنند همواره در انتخاب یک پزشک خوب برای تزریق ژل لب دچار سردر گمی می شوند. اما با کمی جستجو در سایت های مختلف پزشکان، تحقیق و مشاوره با پزشکانی که معمولا از سوی اطرافیان پیشنهاد می شود به راحتی می توان پزشک مورد نظر خود را در خصوص تزریق ژل لب انتخاب کرد و عوارض احتمالی ناشی از آن را به حداقل رساند و در نتیجه یک رضایتمندی خوبی را از این کار دریافت کرد.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی برای تقویت ابرو

نتیجه گیری

افرادی که قصد انجام تزریق ژل لب دارند بهتر است تمام انتظارات خود را از نتیجه تزریق با پزشک مورد نظر خود درمیان بگذارند تا از دریافت نتیجه مورد دلخواه، زمان مشاهده نتیجه کلی، عوارض احتمالی و همچنین از ماندگاری و اثر بخشی ژل تزریق شده اطلاعات کافی و لازم را دریافت کنند.

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

10 Responses
  1. نشانی مطب

   تهران – فلکه دوم صادقیه بین پاساژ تهرانی و گلدیس ، خیابان پرویز ، ساختمان سهیل ، پلاک ۱۹ ، طبقه ۴ ، واحد ۱۱

   شماره های تماس مطب

   ۰۲۱۴۴٢٨۷۳۶۲
   ۰۲۱۴۴۲۸۷۴۸۶
   ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان!