پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست یکی از مواردی است که امروزه خواهان بسیاری دارد و  شما می توانید با کمک پاکسازی پوست پوستی جوان تر و شاداب تر داشته باشید . در این مقاله در رابطه با پاکسازی پوست صحبت می کنیم .

در رابطه با پاکسازی پوست روش های مختلفی وجود دارد ،در درجه اول لازم است تا تیپ پوستی تشخیص داده شود ،پوست تیپ های مختلفی دارد از جمله تیپ چرب ،خشک ،مختلط ،حساس و یا نرمال ،تیپ های مختلفی هستند که هر فردی ممکن است هر کدام از این نوع تیپ ها را داشته باشد .

برای پاکسازی از مواد مخصوصی استفاده می شود ،این مواد باید با توجه به نوع پوست انتخاب شود .با انجام پاکسازی افراد می توانند به عنوان یک روش مراقبتی از ضایعات مختلفی که ممکن است در دراز مدت در اثر عوامل محیطی همچون تابش آفتاب و یا موارد دیگر که بر روی پوست ایجاد می شود ، پیشگیری کرد .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران قبل از انتخاب روش جوانسازی پوست ،بررسی های لازم را انجام می دهند و با بیمار مشاوره می کنند و بهترین روش درمان را پیشنهاد می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

روند انجام پاکسازی پوست

فرد مورد نظر باید بر روی تخت دراز بکشند و استفاده از کلاه وپیشبند ضروری است .

پوست فرد لازم است تا قبل از پاکسازی پوست کاملا تمیز شود ،این کار با استفاده از پاک کننده ها صورت می پذیرد . پاک کننده ها برای انواع پوست متفاوت هستند .

حرکات پاکسازی بر روی صورت باید از سمت پایین به بالا صورت گیرد یعنی بر خلاف جاذبه زمین ،زیرا باعث می شود که این حرکات به لیفت صورت کمک کند .

ماساژ صورت یکی دیگر از مراحل برای پاکسازی پوست است ،لازم است تا برای ماساژ صورت، دست با کمک کرم های مخصوص چرب شود این کرم می تواند انواع مختلفی داشته باشد ،بهترین مواد، کرم ها با مواد مغذی هستند .

با استفاده از کاردک ، اسکراپ مخصوص نوع پوست بر روی صورت پخش می شود ،به کمک حرکات دورانی دست در حدود سه دقیقه این مواد بر تمام نواحی صورت ماساژ داده می شود .

برای پاکسازی عمیق می توانیم از دستگاه هیدرودرمی  برای پاکسازی عمیق پوست کمک بگیریم . دستگاه هیدرودرمی  با استفاه از جریان الکتریکی کار می کند با استفاده از این دستگاه می توان چربی های اضافی بر روی پوست را از بین ببریم ، لازم به ذکر است که این دستگاه  موارد منع مصرف دارد .

مرحله آخر در روند پاکسازی پوست مرحله ماسک گذاری است .ماسک هایی که برای این منظور استفاده می شوند ،عموما خاصیت پاک کنندگی ،روشن کنندگی و چربی زدایی دارند و به نوعی ماسک های قوی محسوب می شوند .

پاکسازی-پوست

پاکسازی پوست با میکرودرم

این روش پاکسازی در بین افراد مرسوم است در این روش دستگاه ابریشن با کمک چرخ های گردانی که دارد همانند یک سنباده بر روی  پوست کشیده می شود ،این عملکرد سبب از بین رفتن لایه های بالایی پوست می شود . این روش پاکسازی بیشتر به افرادی که دارای جراحت هایی همچون جوش  و یا آکنه بر روی تمام نواحی صورت و یا تنها نواحی خاص هستند  ، مورد استفاده قرار می گیرد .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  پاکسازی پوست به روش میکرودرم  را بیشتر به افرادی که نواحی خاصی از صورت آن ها تیره شده است و دورنگی در صورت آن ها ایجاد شده است پیشنهاد می کنند .

فوائد پاکسازی پوست

همانطور که در مقالات پیشین گفته شد پوست همانند سد دفاعی بدن عمل می کند و  با کمک غدد عرق تمام سموم موجود بدن را دفع می کند در نتیجه امر لازم است تا افراد به پوست و البته پاکسازی پوست اهمیت دهند . پاکسازی پوست فواید بسیاری دارد از جمله اینکه می توان با کمک پاکسازی پوست ،تمام آلودگی های سطحی و لایه های اضافی بر روی پوست را که به دلیل گرد و غبار بر روی پوست وجود دارند را از بین برد . همچنین با استفاده از این روش می توان تمام جوش های سر سیاه و لایه های اضافی بر روی پوست برداشته شوند ،در نتیجه پوست جوان تر و شاداب تر می گردد .

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

پاسخ

یک × 3 =

Call Now Button