زاویه دار کردن فک بدون جراحی

زاویه دار کردن فک بدون جراحی

آیا از زاویه دار کردن فک چیزی می دانید ؟

آیا می دانید برای زاویه دار کردن فک چه راه هایی وجود دارد ؟

همه دوست دارند ظاهر زیباتری داشته باشند طوری که امروزه متقاضیان زیباسازی و جوانسازی رو به افزایش است . داشتن ترکیب متناسب می تواند زیبایی چهره را دو چندان کند . یکی از این موارد داشتن زاویه فک ، قرینه و مناسب است که در چهره آقایان و خانم ها به شیوه متفاوت ، باعث جذابیت می شود . با ما همراه باشید تا در این بخش در مورد زاویه دار کردن فک و روش های آن بیشتر آشنا شوید .

زاویه فک

در خانم ها داشتن صورت پهن و بزرگ ، چهره آن ها را از حالت زنانه خارج می کند در صورتی که در آقایان این نوع چهره به آن ها جذابیت و ضمختی مردانه می دهد . بنابراین شاید بعضی از افراد برای بزرگ کردن فک مراجعه کنند ولی هستند افرادی که از بزرگ و نامتقارن بودن فک خود ناراضی هستند و می خواهند فکشان مناسب با بقیه اجزای صورت کوچک شود . زاویه دار کردن در تمام این موارد جوابگو بوده و می تواند راه درمانی مناسبی باشد .

زاویه سازی فکزاویه دار کردن فک

در گذشته برای زاویه دار کردن فک از روش جراحی استفاده می شد اما امروزه روش های نوینی مانند تزریق بوتاکس ، فیلر و تزریق چربی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند در بسیاری از موارد بیمار را به خواسته مورد نظر برساند .

بوتاکس

از روش های متداول برای کوچک کردن فک است . کسانی که فک های بزرگ دارند می توانند با این روش فک را با در نظر گرفتن اندازه و شکل صورت تغییر دهند . این روش نیاز به بیهوشی ندارد و خیلی سریع نتیجه مشاهده می شود . تکرار تزریق در این روش با نظر دکتر پوست صورت می گیرد .

تزریق فیلر

این روش درمانی با بی حسی موضعی انجام می شود تزریق به صورت دقیق و ماهرانه در نواحی مختلف فک ، صورت می گیرد . زمان انجام تزریق بسیار کوتاه بوده و فرد بعد از آن می تواند به امور روزانه خود بپردازد . وجود کبودی و ورم در این روش طبیعی است و بعد از چند روز از بین می رود .

تزریق چربی

در روش تزریق چربی از نواحی دیگر بدن ، بافت چربی جدا شده و به قسمت هایی از صورت تزریق می شود . نواحی مختلف صورت به علت های مختلف از جمله افزایش سن ، چربی خود را از دست می دهند . با تزریق چربی می توان خط فک ایجاد کرد و یا به آن فرم داد . این روش به صورت سرپایی بوده و لازم به بیهوشی عمومی نیست و بعد از چند روز تاثیر تزریق قابل مشاهده است .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با بروز ترین تجهیزات ، بهترین خدمات در زمینه پوست و مو را ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

نتیجه گیری

با توجه به موارد ذکر شده برای داشتن چهره ای زیبا روش های مختلفی وجود دارد که بر طبق چهره و تناسبی که در هر فرد وجود دارد ، متفاوت است . شما می توانید با نظر دکتر پوست، روش مناسب صورت خود را بیابید و از داشتن چهره ای زیبا لذت بیرید .

دکتر آزیتا مولازاده

سابقه 15 ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology  و Aesthetic Practices  تورنتو کانادا دارنده مدرک کنگره آمیامد  Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته دارنده مدرک کنگره Herbal Beauty  و India bambay دارنده گواهی گذراندن کلیه دوره های زیبایی از Maple  کانادا دارنده گواهی مهارت های دستگاههای جوانسازی و RF سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی گلستان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button