جوانسازی و ترمیم پوست صورت با لیزر

جوانسازی و ترمیم پوست صورت با لیزر

 

لیزر پوست صورت چه مزایا و معایبی دارد؟

جوانسازی و پاکسازی پوست صورت بالیزر امکان پذیر است؟

بهترین سن جوانسازی پوست صورت با لیزر چه موقع است؟

 

جوان سازی غیر تهاجمی پوست، یک روش ایمن و موثر برای بهبود بسیاری از علائم پیری پوست به شمار می رود. جوانسازی غیر تهاجمی پوست؛ بهبودی ملایمی را در عین نیاز به حداقل زمان استراحت بعد از عمل فراهم می نماید.

 

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران در ارائه بهترین خدمات را در زمینه درمان انواع بیماری های پوستی و حوزه جوانسازی پوست فعالیت می کنند. شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا برای مشاهده نمونه کارهای به پیج اینستاگرام مراجعه فرمائید.
09120573301 – 02144287319

 

جوانسازی پوست غیر تهاجمی ، اجزای سلولی و غیر سلولی پوست را بدون ایجاد زخم باز، تغییر می دهد. انتخاب بیمار به در نظر گرفتن محتاطانه عوامل پزشکی در کنار انتظارات بیمار بستگی دارد. برای این منظور یعنی پاکسازی پوست و جوانسازی پوست بهتر است به یک پزشک پوست حاذق مراجعه شود. روش های غیر تخریبی، به ندرت بیش از یک بی حسی موضعی نیاز دارند. هنگامی که با تدابیر دقیق انجام شوند، عوارض نادر هستند.

 

 

عملکرد عمل ترمیم پوست با لیزر چگونه است؟

طی جوانسازی پوست با لیزر پزشک پوست، از لیزرها با ایجاد پرتوهایی با پالس هایی با طول موج کوتاه اما به طور عمیق به می تاباند. این کار موجب می شود تا لایه بیرونی پوست آسیب ببیند اما با گذشت زمان به دنبال بهبودی این زخم ها پوست کلاژن سازی بیشتری انجام داده و پوست ترمیم شود.

عوامل موثر بر عارضه های پوستی

آفتاب، اختلالات پوستی، پیری و حتی وراثت همگی می توانند در ایجاد عارضه های پوستی اختلال ایجاد کند و موجب بروز چین و چروک، جای زخم، آکنه، تغییر رنگدانه ها و لکه های ناشی از آفتاب یا رگه های خونی قابل مشاهده شود. علاوه بر این ، پوست ممکن است از بین برود، احساس خشکی کند و درخشش سالم را که در پوست جوان تر مشهود است را از دست بدهد.

 

انواع روش های درمانی جوانسازی پوست با لیزر

امروزه روش های درمانی مختلفی برای کاهش آسیب پوستی در دسترس می باشد. در ادامه به شرح چند نمونه از روش های جوانسازی و ترمیم پوست پرداخته می شود:

 • جوانسازی پوست با لیزر (IPL) : از این لیزر برای از بین بردن تغییر رنگ و / یا سفت تر کردن پوست های شل استفاده می شود.
 • جوانسازی پوست با لیزر : CO2 با استفاده از این لیزر چین و چروک های ریز سطحی پوست از بین می رود.
 • جوانسازی پوست یا لیزر درمابراسیون : از این لیزر به منظور از بین بردن اسکارهای ناشی از جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • روش های (میکرودرمابراسیون ، میکرونیدلینگ ، لایه بردارهای اسید سبک) : از جمله روش هایی با حداقل تهاجم برای درمان زخم و تغییر رنگ پوست می باشند.
 • درمان فتودینامیک برای به حداکثر رساندن واکنش های بافت و لیزر و بهبود بعدی در پیری پوست به کار گرفته شده است.
 • درمان تیپ های پوستی فیتزپاتریک  ivتا vi نیاز به تنظیم پارامتر های لیزر برای به حداقل رساندن تغییرات رنگدانه ای دارد.

 

جوانسازی و ترمیم پوست صورت با لیزر

مدت زمان بهبودی پس از جوانسازی پوست با لیزر

بیماران معمولا 1 الی 3 روز بعد از درمان با روش های غیر تهاجمی جوانسازی، می توانند به فعالیت های عادی خود بازگردند. برای بیمارانی که زمان محدودی برای استراحت در منزل دارند، درمان های متعدد به فواصل 2 تا 3 ماهه ممکن است سبب بهبود نتایج حاصل شود.

با پیشرفت منابع نور لیزر و غیر لیزر، تمرکز جوانسازی پوست صورت به حداکثر رساندن تاثیر درمان در کنار به حداقل رساندن زمان بهبودی قرار گرفته است. استاندارد طلائی، حداقل برای چروک های ظریف همواره روش های تهاجمی بوده است. گرچه روش های تهاجمی می توانند به نتایج زیبایی قابل پیش بینی دست یابند اما خطر ایجاد اسکار، عفونت، تغییرات در رنگ پوست و زمان بهبودی طولانی مورد نیاز، جذابیت این روش ها را کاهش می دهند.

کلام آخر

امروزه بیماران به طور فزاینده ای سعی در متعادل کردن اثر بخشی جوانسازی پوست و زمان بهبود مورد نیاز دارند. جوانسازی غیر تهاجمی پوست، به طور معمول نیاز به روش های تزریقی بی حسی را برطرف ساخته و معمولا صرفا با بی حسی موضعی یا اصلا بدون بی حسی قابل انجام هستند. به همین دلیل روش های غیر تهاجمی نقش برجسته تری در درماتولوژی پیدا کرده اند. در کل اظهار می کنیم برای دستیابی به جوانسازی پوست با لیزر به یک پزشک پوست حاذق مراجعه شود.

اگر چه عوامل مختلفی از جمله ژنتیک و عوامل محیطی و افزایش سن بر روی پوست تأثیر می گذارد اما امروزه تقریبا تمام عارضه های پوستی با جوانسازی پوست و تجدید مجدد پوست قابل درمان است. به منظور بهره مندی از بهترین روش درمانی پوست باید به بهترین پزشک پوست مراجعه کرده و در مورد انتخاب روش مناسب مشاوره های لازم صورت گیرد.

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

 

 

راه های ارتباطی با دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست در تهران:

 • تهران ، فلکه دوم صادقیه ، بین پاساژ تهرانی و گلدیس ، خیابان پرویز ، ساختمان سهیل ، پلاک 19 ، طبقه 4 ، واحد 11
 • 02144287319
 • 09120573301
 • info@drmowlazadeh.com
 • صفحه اینستاگرام
دکتر آزیتا مولازاده

سابقه 15 ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology  و Aesthetic Practices  تورنتو کانادا دارنده مدرک کنگره آمیامد  Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته دارنده مدرک کنگره Herbal Beauty  و India bambay دارنده گواهی گذراندن کلیه دوره های زیبایی از Maple  کانادا دارنده گواهی مهارت های دستگاههای جوانسازی و RF سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی گلستان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button