تزریق فیلر برای خط خنده

تزریق فیلر برای خط خنده

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که هنگام لبخند زدن متوجه ایجاد خطی در اطراف صورت خود شده اید . این خط ، خط خنده نام دارد و ما در این بخش به راه های درمان آن می پردازیم .

خط خنده چیست ؟

خط خنده از ایجاد چین هایی که هنگام خندیدن در دو طرف صورت وجود دارند ، ایجاد می شود . این خط از کنار بین تا انتهای دهان ادامه دارد و معمولا با افزایش سن نیز بیشتر می شود . چین هایی که در کنار گوشه های چشم قرار دارند نیز به این نام شناخته می شوند .

فیلر برای خط خندهعلت ایجاد خط خنده

برای ایجاد خط خنده دلایل زیادی وجود دارد از جمله : استعمال دخانیات ، خشک شدن پوست ، در معرض نور شدید خورشید قرار گرفتن و همچنین ژنتیک . این موارد باعث می شوند پوست حالت انعطافی خود را از دست بدهد و زودتر دچار چین و چروک شود .

درمان خط خنده

برای از بین بردن خط خنده راه های درمانی زیادی پیشنهاد می شود . روش هایی مانند جراحی ، تزریق چربی ، بوتاکس و تزریق فیلر از جمله این موارد هستند .

تزریق فیلر

می توان تزریق فیلر را یکی از راه های درمان چین و چروک نام برد . برای تهیه فیلر از مواد طبیعی استفاده می شود در نتیجه بدن کمترین حساسیت را نشان می دهد . ژل ها انواع مختلفی دارند اما معمول ترین آن ها اسیدهیالورونیک است . این ماده بسیار با بدن انسان سازگار است و  بطور طبیعی در بدن انسان نیز وجود دارند . اسیدهیالورونیک باعث کلاژن سازی شده و پوست را تقویت می کند .

تزریق فیلر یک درمان غیر تهاجمی است و با بی حسی موضعی انجام می شود . بعد از تزریق مقداری قرمزی و تورم ایجاد می شود که به مرور زمان یرطرف می گردد.

ماندگاری تزریق فیلر به مدت چند ماه تا یک سال است و می توان این روش را با روش درمانی لیفت ترکیب کرد تا نتیجه بهتری دریافت کرد .

مزایای تزریق فیلر

فیلر ( ژل ) به خاطر استفاده از موادی که بیشترین سازگاری را دارد برای بیماران نگرانی کمتری خواهد داشت . تعداد جلسات بستگی به نوع چروک و عمق آن می تواند منتفاوت باشد که پزشک پوست آن را تعیین می کند . هزینه آن مقلوم به صرفه بوده و نتیجه رضایتمندی را می توان از آن گرفت .

بوتاکس

بوتاکس ماده پرکننده قابل تزریق است که توسط دکتر پوست در محل های مورد نظر تزریق می شوند . تاثیر این روش نیز بعد از چند روز قابل مشاهده است .

انتقال چربی

در این روش از چربی خود فرد برای تزریق به صورت برای رفع چین و چروک و یا حجم دهی هر جایی از بدن استفاده می شود .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران بهترین خدمات را جهت تزریق فیلر ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

میکرونیدلینگ

در این روش در مانی از دستگاهی که سوزن های بسیار ریزی دارد به عنوان قلم استفاده می کنند تا میزان کلاژن پوست را افزایش دهند . میزان کلاژن با افزایش سن کاهش می یابد . نتیجه روش میکرونیدلینگ ممکن است تا چند ماه طول بکشد و معمولا ۳ تا ۶ جلسه زمان نیاز دارد .

نتیجه گیری

با توجه به موارد ذکر شده برای درمان خط خنده راه های متعددی معرفی گردید که تزریق فیلر به عنوان روشی مناسب برای از بین بردن آن پیشنهاد شد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به دکتر پوست خوب در تهران مراجعه نمایید و مشاوره های لازم را بگیرید .

پاسخ

11 − پنج =

Call Now Button