برداشتن خال گوشتی

برداشتن خال گوشتی

 برداشت خال گوشتی  یکی از مواردی است که بیشتر افرادی که در ناحیه صورت و گردن خود خال گوشتی دارند ،خواهان آن هستند . خال های گوشتی و برجسته بیشتر در صورت و گردن دیده می شوند . رنگ طبیعی آن ها بیشتر  قهوه ای و یا مشکی است که می تواند ظاهری بد را ایجاد کند . خال های گوشتی هم به صورت انفرادی و هم تکی دیده می شوند و بیشتر در 20 سال اول زندگی  دیده می شوند و رشد می کنند .بیشتر افرادی که در دوران جوانی خود  بر  روی  صورت خود  خال های گوشتی دارند ،به طور طبیعی در سن  50 سالگی مقدار این خال ها زیاد می شود . متاسفانه گذر زمان سبب می شود تا این خال ها بزرگتر و پر رنگ تر شوند که ممکن است سبب کاهش اعتماد به نفس گردد .گاهی نیز  خال با گذشت زمان دچار تغیر نمی شود  و همانند حالت اولیه خود باقی می ماند .

برداشتن-خال-گوشتیلازم است تا به تغییرات خال های گوشتی که بر روی پوست  ظاهر می شوند توجه کنید ،برخی از این خال ها  که تغییرات ان ها غیر طبیعی است ممکن است مشکوک به سرطان شوند ،در این شرایط که مشکوک به خال گوشتی خود باشید، دکتر مولازاده  با نمونه برداری از خال  وجود سرطان را بررسی می کند .

انواع خال های گوشتی

  • خال های گوشتی مادرزادی
  •  خال های گوشتی غیر معمول

 خالبرداری

در صورتی که  در طی نمونه برداری از خال وجود سرطان پوست تایید شد ،برداشت خال از الزامات است . امابرخی دیگر از افراد هستند که  تنها به دلیل ظاهر بد خال بر روی پوست اقدام به خالبرداری می کنند . امروزه راهکار های مختلفی برای خالبرداری وجود دارد ،از جمله این روش ها شامل ،برداشتن خال با کمک جراحی  و برداشتن خال با استفاده از لیزر، این روش ها با  توحه به خصوصیات خال و شرایط فرد انتخاب می شود .  بهتر است انتخاب روش برداشت خال خود را به پزشک خود واگذار کنید تا با توجه به  شرایط و موقعیت قرار گیری  خال در بدن  بهترین روش را انتخاب کند .

گاهی می توان در طی جراحی خال را برداشت و محل آن را بخیه زد و در مواردی، شرایط خال به گونه ای  است که  ،لازم است سطح پوست برداشت شود ،همچنین  گاهی ، تنها با کمک لیزر و یا منجمد کردن اثری از خال باقی نمی ماند.

خدمات دکتر آزیتا مولازاده پوست ،مو و زیبایی

لیفت صورت

زاویه دار کردن فک

تزریق فیلر

چال گونه

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

سابقه 15 ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology  و Aesthetic Practices  تورنتو کانادا دارنده مدرک کنگره آمیامد  Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته دارنده مدرک کنگره Herbal Beauty  و India bambay دارنده گواهی گذراندن کلیه دوره های زیبایی از Maple  کانادا دارنده گواهی مهارت های دستگاههای جوانسازی و RF سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی گلستان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button