۴ دقیقه
مزایای تزریق چربی

مزایای تزریق چربی

آنچه می خوانید...

مزایای تزریق چربی شامل موارد و کاربردهای زیادی می شود، یکی از روش های جدید جهت جوانسازی پوست صورت و پر نمودن منافذ باز و تو خالی تزریق چربی می باشد که این پروسه را باید نزد یک پزشک پوست صورت حاذق صورت گیرد تا بهترین نتایج را برای متقاضی به همراه داشته باشد. این روش محبوب ایمن است و هیچ گونه خطری را برای فرد به همراه ندارد.

اغلب افراد برای خلاص شدن از چین و چروک پوست صورت از تزریق فیلر برای مثال از تزریق چربی استفاده می کنند، این پروسه هیچ گونه حساسیت و آلرژی را ایجاد نمی کند و صورتی زیبا و جذاب را برای فرد به ارمغان می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ای تزریق چربی و مزایای تزریق چربی بهتر است که این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید. در ادامه با ما همراه باشید…

نمونه کار تزریق چربی به صورت دکتر آزیتا مولازاده

تزریق چربی به صورت چیست؟

پوست ما ممکن است به علل مختلفی از جمله افزایش سن، ژنتیک، قرارگیری در معرض نور آفتاب و عوامل دیگر ممکن است دچار چین و چروک شده و طراوت و شادابی خود را ازدست بدهد. همچنین حجم چربی در نقاط مختلف صورت نیز کاهش پیدا می کند. تزریق چربی، روشی بسیار مناسب برای جبران حجم چربی از دست رفته پوست و بازگرداندن جوانی به پوست می باشد. برای انجام این روش از نقاطی از بدن که چربی دارد مانند شکم و پهلو، چربی مورد نیاز برای تزریق برداشت می شود. سپس با استفاده از دستگاه سانترفیوژ، چربی برداشت شده تصفیه شده و بافت و خون از آن جدا می گردد. سپس چربی آماده شده توسط سوزن های مخصوص به نقاطی از صورت که نیاز به حجم دهی و درمان چین و چروک دارد، تزریق می شود. یکی از راه های جوانسازی صورت استفاده از روش هایفوتراپی است.

مزایای تزریق چربی به صورت 

یکی از روش های زیباسازی و جوانسازی پوست صورت تزریق چربی، تزریق فیلر، تزریق ژل و… روش های نوین و جدیدی می باشد که باید حتما به یک پزشک پوست حاذق مراجعه شود. اگر خواهان تزریق چربی به مقدار زیادی در پوست صورت باشید باید مقداری چربی از قسمتی از بدن گرفته شود و به صورت تزریق شود در اغلب مواقع پزشک پوست از 10 سی سی چربی استفاده می کند تا بهترین نتایج را داشته باشد.

از جمله مزایای تزریق چربی عبارتند از:

  • باعث درمان چین و چروک زیر چشم می شود.
  • جوانسازی و زیباسازی پوست صورت خواهد بود.
  • پروسه ای بی خطر و غیر تهاجمی است که هیچ گونه عوارض جانبی را برای متقاضی به همراه ندارد.
  • نیاز به بیهوشی ندارد و پزشک پوست با بی حس نمودن موضع، این پروسه را به نحوه احسنت تزریق می کند.
  • در صورتی که به خوبی از آن مراقبت شود، از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار خواهد بود.
  • روشی است که سرپایی در مطب صورت می گیرد، و فرد می تواند بعد از آن به امور روزمره ای خودش بپردازد.
  • تزریق چربی را به نواحی عمیق صورت انجام می دهند تا هیچ گونه کبودی بعد از آن ایجاد نشود.
  • تزریق چربی به نواحی زخمی صورت نیز کمک شایانی می نماید.

شایان ذکر است که بگوییم نتایج تزریق چربی از فردی به دیگری متفاوت می باشد و بسته به مراقبت هایی است که فرد باید بعد از آن اعمال کند، را دارد. بهتر است بعد از پروسه تزریق فرد از کمپرس یخ استفاده کند تا کبودی و قرمزی بعد از آن صورت نگیرد.

اگر فردی دارای پوستی حساس است، پزشک پوست از مسکن ها و داروهای بی حسی جهت احساس نکردن، استفاده می کند. ممکن است از میزان تزریق بالایی استفاده کنند که در این صورت خارش و درد خفیفی برای فرد ایجاد می شود، که جای هیچ نگرانی ندارد و بعد از چند ساعت کاملا برطرف می شود.

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *