۳ دقیقه
هایفوتراپی

عوارض هایفوتراپی

آنچه می خوانید...

آیا می دانید هایفوتراپی چیست ؟

آیا نگران افزایش سن و تغییر پوست خود هستید ؟

هایفو تراپی از روش های موثر در جوانسازی پوست است که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است . جوانسازی پوست روش های مختلفی دارد که ما در این بخش به توضیح بیشتر روش هایفوتراپی می پردازیم .

هایفوتراپی چیست ؟

هایفو یکی از روش های نوین و بسیار موثر در زمینه های لیفت و جوانسازی پوست می باشد . هایفو در لغت به معنی High-intensity focused ultrasound یعنی همان امواج مافوق صوت برای تحریک پوست است .

هایفوتراپیچونگی انجام هایفوتراپی

در این روش امواج مافوق صوت در دو نوع متفاوت متمرکز می شوند و پوست را تحریک می کنند در نوع اول روی لایه درم و یا لایه ظاهری پوست و نوع دوم روی لایه اپیدرم و یا لایه ای که پوست را به عضلات زیر می چسباند ، تاثیر می گذارد .

اثری که روی اپیدرم گذاشته می شود اثر لیفت فوری می دهد و اثری که روی لایه درم رخ می دهد ، زمان بر است .  این روش مناسب برای افراد 30 تا 60 سال ، عنوان می شود . انتخاب روش و میزان موثر بودن آن ، توسط دکتر پوست ، بعد از معاینات اولیه تعیین می شود .

مزایای هایفوتراپی

هایفورتاپی مزایای زیادی دارد که موجب محبوبیت آن شده است . از مزایای بارز آن سرعت ، دقت ، موثر بودن و غیر تهاجمی بودن آن است .

تعداد جلسات هایفوتراپی

تعداد دفعات هایفوتراپی به مشکلات موجود در پوست بستگی دارد . در بعضی از بیماران در 3 جلسه به نتیجه دلخواه خواهیم رسید و در مواردی ممکن است به خاطر عمق و ماندگاری عارضه به مدت بیشتری برای سپری کردن دوره نیاز باشد . زمان ، در انجام هایفو بسیار مهم است و ما می توانیم بعد از حدود 3 ماه نتیجه را مشاهده کنیم گرچه در بعضی بیماران پاسخ های کوتاه مدت چند روزه هم دیده شده است . عملکرد تاخیری هایفو نیز امکان دارد که این عملکرد ناشی از سفت شدن لایه های پوست و ساخت کلاژن است .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با بروز ترین تجهیزات ، بهترین خدمات در زمینه پوست و مو را ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

سن انجام هایفوتراپی

هایفو در سنین مختلف ممکن است اثرات درمانی مختلفی داشته باشد . بهترین زمان سنی برای انجام هایفوتراپی 30 سال تا 45 سال می باشد . اما در سنین بالاتر نیز نتیجه های قابل قبولی از انجام این روش دریافت شده است . در بسیاری از مراجعه کنندگان بالای 50 سال که پوست صورت آن ها دچار افتادگی شده است و بیشتر در ناحیه غبغب و زیر چانه ، پوست ها حالت شل شدگی پیدا کرده اند ، این روش مورد استفاده قرار می گیرد .

نتیجه گیری

با توجه به آنچه ذکر شد هایفوتراپی به عنوان یک روش موثر برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های لازم به دکتر پوست خوب مراجعه نمایید و بعد از معاینات لازم روش مناسب و تعداد جلسات را برای جوانسازی پوست خود انتخاب نمایید  .

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.