۳ دقیقه
جوانسازی-پوست

جوانسازی پوست

آنچه می خوانید...

جوانسازی پوست

پوست  هر فرد تاثیر بسیاری در زیبایی چهره  دارد . جوانسازی پوست یکی از روش هایی است که افراد با کمک آن می توانند پوستی زیبا و عاری از هر گونه ایراد داشته باشند . به طور طبیعی با افزایش سن ،پوست دچار تغییر می گردد و برای زیبایی نیاز به ترمیم دارد . دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران با بررسی وضعیت پوست فرد بهترین روش را به بیمار خود توصیه می کند .

در ادامه به بررسی روش های مختلف برای جوانسازی پوست می پردازیم .

  • جوانسازی پوست با روش تزریق بوتاکس

در افرادی که پوست آن ها دچار چین و چرک های فراوانی شده است تزریق بوتاکس می تواند سبب جوانسازی پوست شود . همانطور که در مقالات پیشین گفته شد ،بوتاکس یک سم طبیعی است که سبب تضعیف سیستم عصبی در افراد  می گردد و در نهایت در مدت زمان کوتاهی عصب های غیر ارادی را فلج می کند .

جوانسازی-پوست

  • جوانسازی پوست با روش تزریق ژل

تزریق ژل نیز یکی دیگر از روش ها برای جوانسازی پوست است . دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران این روش درمان را بیشتر به افرادی پیشنهاد می کنند که در نواحی پیشانی و اطراف لب ،چین و چروک های عمیقی دارند .

پر کننده های فیلر و ژل ها با خاصیتی که دارند  سبب می شود لب ها فرم بهتری به خود بگیرند  و جذابیت و زیبایی را در چهره شما دو چندان می کند .

لیفت صورت بیشتر برای افرادی که چهره های خسته و ناراحتی دارند توصیه می شود . با استفاده از لیفت صورت می توانید افتادگی های ایجاد شده در نواحی پیشانی و ابرو های خود را از بین ببرید . لیفت صورت بیشتر همراه با برخی از جراحی ها همچون جراحی پلک برای فرد انجام می شود .

  • جوانسازی پوست با روش مزوتراپی

در طی این روش لازم است برای جوانسازی پوست از تحریک های فیزیکی و شیمیایی استفاده شود . با توجه به شرایط فرد این روش  از درمان در تعداد جلسات مشخصی انجام می شود .

  • جوانسازی پوست با روش کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی همان مزوتراپی است با این تفاوت که در این روش برای تزریق از مایعات استفاده نمی کنند و با تزریق گاز دی اکسید کربن چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست را از بین می برند .

تمامی روش های ذکر شده می توانند در کوتاه ترین زمان سبب جوانسازی پوست  شوند .

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

لیفت صورت

زاویه دار کردن فک

تزریق فیلر

چال گونه

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

دکتر پوست، مو، زیبایی و لیزر سابقه ۱۵ ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی.دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology و Aesthetic Practices تورنتو کانادا، دارنده مدرک کنگره آمیامد Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =