لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

از دیر باز ریمو کردن و اصلاح موهای زائد در بین افراد خصوصا خانم ها دغدغه ای جدی و ناراحت کننده بوده است . روش های سنتی بسیاری است برای برطرف کردن موهای زائد ،همچون بریدن و کات کردن موها به وسیله تیغ و استفاده از موبر ها و سایر روش ها مثل اپیلاسیون مورد استفاده قرار می گرفتند . با پیشرفت تکنولوژی برای  این موضوع روشی جدید ابداع شد ،لیزر موهای زائد روشی است که برای از بین بردن موهای زائد به طور دائمی  مورد استفاده قرار می گیرد . این روش با تکنولوژی بالا از نور برای از بین بردن فولیکول استفاده می شود و این امر سبب می شود تا ریشه موها تضعیف شوند .

در این تکنولوژی باید به این نکته توجه داشته باشید که ،لازم است لیزر موهای زائد تحت نظارت پزشک و در مراکز معتبر که مطابق با اصول پزشکی است ،انجام شود . دلیل آن هم در این است که نداشتن خیلی از پارامتر ها می تواند برای فرد مضر باشد و صدمات جبران ناپذیری بر پوست و زیبایی فرد داشته باشد .

لیزر-موهای-زائدموهای زائد

موی زائد همانطور که از اسمش پیداست موهایی هستند که ،بر طرف کردن و ریمو کردن آن ها برای فرد ایجاد دردسر می کند . این موها موهای ضخیم و مشکی هستند که به صورت جدی زیبایی فرد را تحت شعاع قرار می دهند . در نتیجه در لیزر موهای زائد به دنبال موهایی با این خصوصیات هستند . موهایی ضخیم ،مشکی و موهایی که ریمو کردن آن به نوعی می تواند سبب آسب به پوست شود ،بهترین گزینه برای لیزر هستند .

روشی همچون اپیلاسیون به دلیل کشیده شدن پوست می تواند سبب شل شدگی و آسیب به رگ ها  وبرگشت مو شود که می تواند ظاهری بد را در پوست ایجاد کند .

کرک ها در نواحی از بدن ،روی شکم ،کمر و..  وجود دارند این موها  در دسته موهای زائد قرار نمی گیرند و لیزر کردن آن ها ممکن است نتیجه ای نداشته باشد . زیرا قدرت این موها  بسیار پایین است و نمی تواند انرژی کافی  را برای ریمو کردن مو دریافت کند و استفاد ه از لیزر در نواحی موهای کرکی نه تنها باعث برطرف نشدن آن ها می شود بلکه حتی ممکن است در اثر تحریک زیستی مو، باعث رشد بیشتر این موها شود . پس از انجام لیزر در نواحی موهای کرکی جدا خودداری کنید .

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد

انجام  جلسات منظم برای لیزر موهای زائد امری مهم است . چرخه رشد موها به این شکل است که هر ۴۵ روز موها دوباره رشد می کنند و زمانی باید فرد برای ادامه جلسه لیزر اقدام کند که موها مجدد رشد کرده باشند و مراجعات پی در پی  در این موارد ،می تواند نتیجه ای عکس داشته باشد .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با ارائه بهترین خدمات و پایین ترین هزینه لیزر موهای زائد را به طور تضمینی انجام می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد

در طی لیزر موهای زائد لازم است تا بدن فرد کاملا ریلکس و آرام باشد و از عینک مخصوص استفاده شود ممکن است در حین لیزر موهای زائد کمی احساس سوزش وگرما کنید و کمی نور و اشعه لیزر از پشت عینک دیده شود . معمولا جلسات لیزر کوتاه هستند . برای قسمت های وسیع تر نیاز به زمان بیشتری است ،به طور مثال لیزر پشت و پاها در حدود ۴۵ دققیه زمان می برد .

فواید لیزر موهای زائد

این روش در واقع روشی است برای از بین بردن موهای ناخواسته بدن، با قرار گرفتن پوست در معرض نور و پالس های لیزری ، این اشعه های لیزر فولیکوها و ریشه موهای زائد را حدف می کنند .

یکی از بزرگترن مزایای  لیزر موهای زائد از بین بردن ریشه موها در هر جلسه است . در هر جلسه اشعه لیزر به گرما تبدیل می شود و توسط رنگدانه های تیره مو جذب می شوند و ریشه ها از بین می روند و مو برای همیشه از رشد و رویش باز می ماند .

بنابراین با کمک لیزر برای همیشه از شر موهای زائد خلاص می شوید .

تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد متفاوت است ،دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران بسته به نوع پوست و رنگدانه های آن تعداد جلسات برای لیزر در هر فرد را تعیین می کند .

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

پاسخ

پنج − 3 =

Call Now Button