جوانسازی با هایفوتراپی

جوانسازی با هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست ؟

ماندگاری هایفوتراپی چقدر است ؟

امروزه هایفوتراپی جزو درمان های پر کاربرد برای جوانسازی است . یکی از مشکلات افراد با بالا رفتن سن ، تغییر در حالت و ظاهر پوست است . با ما همراه باشید تا در این بخش به طور جامع با هایفوتراپی به عنوان یک روش جوانسازی آشنا شوید .

هایفوتراپی

روش هایفو یک روش سالم و امن است که عارضه و نتایج درمانی معکوس ندارد . با توجه به این که امواج صوتی از پوست رد می شوند ، تغییر رنگ در پوست نداریم . بنایراین در هر نوع پوستی ( پوست روشن ، تیره و پوست بدون رنگ ) قابل انجام است .

 

 

عملکرد سفت شدن پوست همراه با داغ شدن به وجود می آید . یعنی با گرم کردن لایه های زیرین ، پوست جمع می شود . در قسمت های نزدیک فک و چانه که دسترسی جراحی به لایه های زیرین پوست مقدور نیست ، با دستگاه هایفو به سادگی و بدون برش پوستی و ایجاد اسکار قابل انجام است . دستگاه هایفو برای چین و چروک های دور چشم ، بلند کردن ابرو ها و لیف ابرو ، کشیدگی پلک و موارد این چنینی بسیار پرکاربرد است .

هایفوتراپیعوارض بعد از هایفوتراپی

مختصر تورمی بعد از انجام هایفوتراپی ممکن است ایجاد شود که کاملا طبیعی و بسیار خفیف است . کمی قرمزی نیز چند ساعت  بعد از آن وجود دارد که خیلی زود کاملا محو می شود . انجام هایفو اگر به درستی صورت گیرد ، عارضه ای وجود نخواهد داشت . در درمان های خیلی عمیق برای اینکه مشکلاتی در سیستم عصبی بیمار پیش نیاید ، قبل از انجام هایفو این قسمت ها شناسایی و محافظت می شوند و از استفاده هایفو در این قسمت خودداری می شود .

هزینه هایفوتراپی

هایفوتراپی جزو روش هایی است که هزینه مناسبی نسبت به انجام نوع کیفیت خود دارد . بستگی به نوع و عارضه ای که روی پوست وجود دارد و نوع پوست بیمار ، تعداد جلسات و هزینه دریافت شده ، متفاوت است که بر طبق نظر دکتر پوست تعیین می شود .

انواع مختلف جوانسازی

در کنار هایفوتراپی روش های دیگر نیز وجود دارند که بر طبق نظر دکتر پوست انتخاب می شود . از جمله :

  • جراحی
  • Radio frequency یا همان لیفت با RF
  • تکنولوژی لیزر
  • لایه بردارهای شیمیایی
  • پر کنندها یا همان فیلر ها

از بین بردن خط خنده با هایفوتراپی

چین های عمیق خط خنده بسیار در چهره تاثیر گذار است . با استفاده از هایفوتراپی ، عمل لیفتینگ ، پر شدن حفره ها و محو شدن چین های خط خنده انجام می شود .

دستگاه های مختلفی در دنیا برای استفاده از عملکرد اولتراسوند جهت سفت شدن پوست استفاده می شوند که تفاوت آن ها در ظرافت ، دقت و نزدیک بودن لایه ی زیرین پوست است .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با بروز ترین تجهیزات ، بهترین خدمات در زمینه پوست و مو را ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

نتیجه گیری

میزان عملکرد هایفوتراپی به میزان پاسخ دهی پوست بیمار دارد . جوانسازی با هایفوتراپی دوره نقاهت کوتاه تر و تعداد جلسات کمتری دارد و ماندگارتر است به این خاطر طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به دکتر پوست خوب در تهران مراجعه نمایید .

دکتر آزیتا مولازاده

سابقه 15 ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology  و Aesthetic Practices  تورنتو کانادا دارنده مدرک کنگره آمیامد  Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته دارنده مدرک کنگره Herbal Beauty  و India bambay دارنده گواهی گذراندن کلیه دوره های زیبایی از Maple  کانادا دارنده گواهی مهارت های دستگاههای جوانسازی و RF سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی گلستان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button