نکاتی در مورد لیزر موهای زائد

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد به چه صورتی می باشد؟
فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر به چقدر باید باشد؟
چند روز قبل از لیزر کردن موهای زائد باید شیو کرد؟

از میان بردن موهای ناخواسته بدن، امروزه در سراسر دنیا مورد توجه است و از بین بردن موها با لیزر یا سایر فناوری های برمبنای نور، یکی از پرطرفدارترین درمان های زیبایی است. پیش از ابداع لیزر موهای زائد، تنها روش های موقت مانند تراشیدن، کندن، دکلره کردن، برداشت با موم و یا استفاده از مواد شیمیایی برای حذف موهای ناخواسته در دسترس بود. بند انداختن- روشی برای کندن موها با استفاده از یک نخ کتانی- روشی مرسوم در برخی فرهنگ ها است. علاوه بر عدم رفع دائمی موها، این روش ها دردسر ساز و آزار دهنده هستند. الکترولیز روشی است که در آن ، یک سوزن نازک تا عمق فولیکول مو وارد شده و با استفاده از جریان الکتریسیته، سبب تخریب فولیکول مو و رفع دائمی تمام انواع موها می شود. اما این روش برای درمان نواحی وسیع غیر عملی است؛ به شدت آزاردهنده و وابسته به مهارت اپراتور بوده و با میزان موفقیت متغیر در از بین بردن دائمی موها همراه است.

باید بگوییم که مو از دو نوع  اینفاندیبولوم و ایسموس و بخش تحتانی تشکیل شده است که هر فولیکول مو به وسیله سیکل برنامه ریزی شده بر حسب موقعیت آناتومیک آن کنترل می شود.

نکاتی-در-مورد-لیزر-موهای-زائد

لیزر کردن موهای زائد شایع ترین درمان زیبایی مورد تقاضا در سرتا سر دنیاست که افراد زیادی برای خلاص شدن از این عارضه به سوی پزشک پوست حاذق می شتابند.

نظریه بسط یافته به جراح لیزر امکان می دهد که فولیکول های مو را هدف قرار داده و تخریب نماید که موجب از بین رفتن موقت و نیز دائمی موها می شود.

فرد ایده آل برای استفاده از لیزر مو فردی با پوست روشن و موهای ترمینال تیره رنگ است گرچه با فناوری های امروز در تمام انواع تیپ های پوستی با موفقیت قابل انجام است.

موهای نازک و کرکی و نیز موهای سفید، بلوند، قرمز و بور بسیار به سختی با دستگاه های کلاسیک قابل درمان هستند و در اغلب موارد حذف این موها ناممکن است.

از برداشتن موها با موم و ایپلاسیون با بند قبل از لیزر موهای زائد باید خودداری شود.

لیزر هم برای فرد متقاضی و هم برای انجام دهنده ملاحظات ایمنی در بر دارد.

قبل از درمان باید رضایت نامه آگاهانه با تمام بیماران مرور شود.

طول موج، اندازه، پهنای پالس و بالاخره میزان خنک سازی پوست متغیرهای کلیدی هستند که می توانند برای تنظیم واکنش های لیزر- بافت اختصاصی برای هر بیمار، مورد استفاده قرار گیرند.

به تقریب،تنها حدود 15 تا 30% موها در هر جلسه درمان با تنظیم ایده آل پارامترهای درمان قابل حذف شدن هستند. مابقی موها معمولا نازک تر و کمرنگ می شوند.

شایع ترین عارضه درمان، تغییرات در رنگ پوست است که می تواند وقت یا دائم صورت گیرد، اما در صورتی که به یک پزشک پوست حاذق و باتجربه مراجعه شود هیچ گونه عوارضی را برای متقاضی در پی نخواهد داشت.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با ارائه بهترین خدمات و پایین ترین هزینه  جهت لیزر کردن موهای زائد به طور تضمینی انجام می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

بیشتر بخوانید
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

دکتر آزیتا مولازاده

سابقه 15 ساله در زمینه زیبایی سابقه چندین سال تدریس روش های نوین تزریق ژل، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی ( تزریق چربی، چال گونه، نخ گذاری) دارنده مدرک معتبر از کنگره ای جهانی در زمینه زیبایی دارنده مدرک کنگره بین المللی Cosmetology  و Aesthetic Practices  تورنتو کانادا دارنده مدرک کنگره آمیامد  Amiamed آلمان در زمینه میکرونیدلینگ پیشرفته دارنده مدرک کنگره Herbal Beauty  و India bambay دارنده گواهی گذراندن کلیه دوره های زیبایی از Maple  کانادا دارنده گواهی مهارت های دستگاههای جوانسازی و RF سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی گلستان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نظرات بسته شده است.

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button