میکرودرم

میکرودرم

میکرودرم یک روش کاملا غیر تهاجمی است .پوست شما هر روز در معرض عوامل محیطی قرار می گیرد. در طول سالها، اشعه خورشید، آلودگی و دیگر عوامل آسیب رسان می تواند روی پوست شما تاثیر بگذارد. درمان میکرودرم ابریژن می تواند به کاهش یا از بین بردن چین و چروک ها و خطوط ریز، لکه هایی که بر اثر بالا رفتن سن ایجاد می شوند و آفتاب سوختگی هایی که ممکن است در طول زمان بر روی پوست ظاهر شود کمک کند.

میکرودرممیکرودرم چیست؟

میکرودرم یک روش غیر شیمیایی و غیر تهاجمی است که  از میکرو کریستال ها برای حذف لایه های خارجی از سلول های پوست  استفاده می کند  در نتیجه با این روند ، پوست جوان تر و سالم تر از قبل می گردد .میکرودرم همچنین باعث تولید لایه های  زیرین لایه های پوستی با سطوح بالاتر کلاژن و الاستین می شود که بیشتر ظاهر پوست  را بهبود می بخشد. میکرودرم بسیار شفاف تر از dermabrasion است. Dermabrasion .یک روش فشرده تر برای درمان خطوط عمیق صورت، آسیب شدید خورشید و زخم است.

میکرودرم برای چه افرادی مناسب است ؟

  • بیماران با خطوط چهره
  •  بیماران با چین و چروک
  • بیماران دچار  آسیب آفتاب
  • بیماران با  رنگدانه های  ناهموار
  • بیماران دارای منافذ مسدود شده پوست
  • بیمارانی که دچار جوش های سر سیاه بسیاری هستند
  •  مشکلات در بافت پوست یا زخم های جزئی

تمام این افراد نامزدهای  خوبی برای میکرودرم هستند. اسپری ملایم از میکرو کریستال ها می تواند به از بین بردن یا بهبود نواقص پوستی با از بین بردن لایه های سلول های  مرده پوست ، آسیب دیده  کمک کند و در نتیجه سبب ایجاد پوستی جدید و تازه گردد .

اما اگر بخواهیم بهترین کاندیدا برای میکرودرم را نام ببریم می توانیم بگوییم ، نامزدهای ایده آل برای میکرودرم ، بزرگسالانی هستند که دچار چین وچروک و تخریب پوست شده اند . از آنجایی که میکرودرم  یک روش خفیف و غیر تهاجمی است ، سبب تیره شدن  پوست  نمی شود.

آماده سازی قبل از میکرودرم

لازم است تا پوست کاملا تمیز شود .

میزان ساکشن دستگاه و میزان پودر برای دستگاه باید کنترل شده باشد ،برای هر مورد لازم است تا میزان پودر آزاد شده و ساکشن دستگاه تنظیم شود .

امروزه افراد زیادی خواهان استفاده از این روش هستند ،دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران قبل از انتخاب روش جوانسازی پوست ،بررسی های لازم را انجام می دهند و با بیمار مشاوره می کنند و بهترین روش درمان را پیشنهاد می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

میکرودرم ابریژن برای آکنه

Microdermabrasion می تواند مورد استفاده برای درمان آکنه و زخم هایی که علل آن آکنه است،قرار بگیرد . درمان های میکرودرم ابریژن می تواند باعث بروز زخم های سبک تر شود. با این حال، برای زخم های آکنه عمیق (که به عنوان علائم لکه ها یا زخم های آکنه یخ زده شناخته می شود) میکرودرم ابریژن ممکن است قادر به ارائه نتایج مطلوب نباشد. معمولا زخم های عمیق می توانند به طور موثر درمان شوند. بیماران مبتلا به آکنه فعال همچنین ممکن است از درمان های میکرودرم بهره مند شوند  به  این صورت که  پوست را،پوسته پوسته ،می کنند و  تمام منافذ پوست را از بین می برند. از آنجا که حذف سلول های پوستی می تواند آکنه را تشدید کند، با این حال، مشاوره با دکتر  مولازاده دکتر پوست خوب در تهران توصیه می شود تا تعیین کند که آیا آکنه می تواند به طور موثر با میکرودرم  درمان شودیا خیر

لازم به ذکر است که  Rosacea یک التهاب مزمن پوستی است که با قرمزی، عروق خونی برجسته، تورم ویا فوران پوستی شبیه به آکنه همراه است. میکرودرم ابریژن می تواند برای کاهش قرمزی مرتبط استفاده شود.

چه افرادی کاندید مناسبی برای میکرودرم نیستند ؟

میکرودرم برای افرادی که دارای زخم های عمیق، کلوئیدهای فعال، ضایعات ناشناخته، زگیل های صورت، آکنه فعال، اختلال سیستم ایمنی بدن یا دیابت ناپایدارهستند ، توصیه نمی شود. کاندیدهایی که  در دوره های اخیر از روش های  زیبایی پوستی مانند تزریق کلاژن استفاده کرده اند ، لازم است تا بعد از گذشت مدت زمانی (حداکثر سه هفته )مشخص میکرودرم را انجام دهند .

افراد مبتلا به زخم های عمیق، چروک های صورت یا سایر نقایص پوستی متوسط ​​تا شدید باید یک درمان قوی تر از قبیل لایه برداری پوست با کمک  لیزرانتخاب کنند .

آیا  انجام میکرودرم  خطراتی با خود همراه دارد

میکرودرم یک روش بی خطر، است که مزایای زیادی را به همراه می آورد. میکرودرم خطوط چهره ، چین و چروک و نشانه های پیری بر روی پوست  را کاهش می دهد و  یا به طور کل آن ها را بهبود می بخشد . در حقیقت تمام این مزایا بدون کوچکترین عوارضی برای فرد انجام می شود .

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

پاسخ

نه + هجده =