لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو از جمله روش هایی است که برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. ابرو از زیبایی های مهم چهره محسوب می شود و لیفت صورت، یک روش پرمخاطب برای برطرف کردن مشکلات موجود در ابرو و یا زیباتر شدن ابرو می باشد .

لیفت ابرو چگونه است

با گذشت سن تمام قسمت های بدن از جمله پوست و دیگر اجزای آن دچار افتادگی می شود که از لیفت ابرو می توان برای برطرف کردن آن استفاده کرد.

ابروی ایده آل

ابروی مناسب صورت یک مورد از نظر بالا و پایین بودن ابروها است. در واقع ابرو به صورت نرمال، درآقایان به موازات لبه استخوان فوقانی حدقه چشم قرار می گیرد. ولی در خانم ها مختصری از این لبه بالاتر است.

به جز محل نرمال قرار گیری ابرو ها شکل ابروها هم بسیار مهم است . اگر ابرو ها را به دو نیمه مساوی تقسیم کنیم به دو نیمه خارجی و نیمه داخلی تقسیم می شود که نیمه خارجی ابرو باید بالاتر از نیمه داخلی باشد که با گذشت سن این تناسبات به هم می خورد.

لیفت ابرو

لیفت ابرو

افتادگی ابرو چگونه است.

افتادگی ابرو سه نشانه مهم در صورت ایجاد می کند.

مورد اول که مهمترین آن است، اضافه پوست که در ناحیه پلک های فوقانی ایجاد می شود. این پوست متعلق به ابرو هاست و بخاطر افتادگی به سمت پایین می آید.

حال نکته مهمی که در این قسمت قابل ذکر بوده این است که مراجعه کننده ها فکر می کنند ، این پوست برای پلک های فوقانی است و  این پوست را برمی دارند . این عمل نه تنها مشکل را برطرف نخواهد کرد بلکه چشم ها را کوچک تر و ابرو ها را پایین تر و نزدیک تر می کند و این پوست که در زیبایی ارزشمند است، حذف می شود.

این افراد باید بجای عمل پلک های فوقانی تحت عمل لیفتینگ ابرو قرار گیرند ، با این روش نه تنها وجود پوست اضافه برطرف خواهد شد بلکه چشم ها بازتر و جوانتر خواهد شد.

دومین نشانه ای که افتادگی ابرو ها ایحاد می کند. شکل ابروهاست که بهم ریخته و نیمه خارجی ابرو ، به سمت پایین می افتد و یک چهره غمگین، خسته و افسرده به شخص می دهد.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران  با ارائه بهترین خدمات و پایین ترین  هزینه ، لیفت ابرو را انجام می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

سومین نشانه خطوط افقی است که در ناحیه پیشانی ایجاد می شود . علت خطوط این است که به علت  افتادگی ابرو میدان دید فرد محدود می شود و فرد قسمتی از میدان دید خود را از دست می شود و یک مکانیسم به صورت ناخودآگاه ایجاد می شود که عضلات پیشانی که بالا برنده ابرو است، ابرو ها را تا اندازه ای بالا می برد که فرد بتواند بهتر ببیند . این مکانیسم بدون اینکه فرد متوجه شود انجام می شود و باعث می شود این خطوط در پیشانی ایجاد شود.

تمام این موارد اگر لیفت ابرو انجام شود و ابرو ها در جایگاه مناسب خود قرار گیرند، برطرف خواهد شد.

نتیجه گیری

با توجه به پیشرفت روز افزون علم شرایط برای افرادی که درگیر مشکلات ظاهری هستند بهتر شده است و مواردی همچون لیفت ابرو باعث می شود آنچه که مدنظر شخص می باشد توسط پزشک زیبایی انجام شود.

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

لیفت صورت

تزریق فیلر

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

پاسخ

دوازده − 5 =