سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

لیزرموهای زائد یکی از رایج ترین کارهای زیبایی به شمار می رود که در کلینیک های زیبایی انجام می شود. معمولا مراجعه کنندگان در رابطه با انجام لیزر موهای زائد، یک سری سوالاتی از پزشک خود می پرسند که در این مقاله قصد داریم به پاسخ برخی از این سوالات بپردازیم. با ما همراه باشید.

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران بهترین خدمات را جهت لیزر موهای زائد ارائه می دهند ، شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09120573301 – 02144287319

لیزر موهای زائد مناسب چه افرادی است؟

طی انجام لیزر نور به رنگدانه های مو که همان ملانین می باشد و در فولیکول مو قرار دارد، تابیده می شود و با از بین بردن ملانین موجب از بین رفتن ساختار مو می شود. این ملانین روی پوست نیز یافت می شود. بنابراین اگر مقدار ملانین ها در پوست کمتر باشد ، پوست کمتر آسیب می بیند. افرادی که پوست سفید و موهای مشکی دارند بهترین کیس برای انجام لیزر موهای زائد می باشند.

جلسات لیزر موهای زائد چه تعداد است؟

برای انجام لیزر معمولا 4 تا 6 جلسه مورد نیاز می باشد. در مورد افرادی که مشکلات هورمونی دارند ممکن است این تعداد جلسات به دو برابر می رسد . همچنین آقایان که مسائل هورمونی در آنها قوی تر است به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند. بعد از پایان دوره نیاز است 6 ماه تا یک سال یک جلسه یادآوری انجام شود و این جلسات یادآوری ممکن است 3 الی 4 بار تکرار شود.

برای دریافت نتیجه کامل و بهتر لیزر موهای زائد، نیاز است تا دوره جلسات لیزر کامل شود. صرف اینکه موها در جلسه دوم یا سوم کم می شود موجب این نشود که انجام لیزر قطع شود و حتما باید طبق تعداد جلساتی که پزشک تعیین می کند این دوره به اتمام برسد.

اثر لیزر موهای زائد چه زمانی قابل مشاهده است؟

بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد معمولا 70 تا 80 درصد موها از بین می رود. هیچ گاه به صورت 100 درصد موها از بین نمی روند  و اگر مرکزی اعلام می کند که به صورت 100 درصد موهای زائد شما حذف می شود، پایه علمی ندارد و در اصل نتیجه لیزر موهای زائد، کاهش این موها می باشد. در پایان دوره لیزر ممکن است 10 تا 20 موها باقی بماند اما این موها قطعا به قدری نرم و نازک می شود که مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند.

سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

یکی از سوالات بسیار شایعی که معمولا در بین خانم ها در رابطه با لیزر مطرح می شود، انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری می باشد. با توجه به اینکه تحقیقات در رابطه با لیزر در دوران بارداری انجام نشده و اثرات آن ناشناخته می باشد به خانم هایی که قصد بارداری دارند توصیه می شود دوره لیزر خود را آغاز نکنند یا اگر فردی در حین انجام لیزر و در دوره انجام لیزر باردار شود توصیه می شود در این دوران لیزر کاملا متوقف شود و بعد از زایمان مجددا لیزر خود را آغاز کند. در دوران شیر دهی انجام لیزر مشکل خاصی ندارد و افراد می توانند با خیال راحت این کار را انجام دهند.

هزینه لیزر موهای زائد چقدر می باشد؟

هزینه های لیزر موهای زائد به چند فاکتور مهم بستگی دارد که می تواند موجب تغییر قیمت ها شود از جمله این فکتورها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • قسمت هایی که لیزر در آن بخش ها انجام می شود.
  • تعداد جلساتی که برای دریافت نتیجه بهتر مورد نیاز است که معمولا توسط پزشک تعیین می شود.
  • محل و موقعیت جغرافیایی که لیزر در آنجا انجام می شود.
  • پزشک یا متخصصی که برای انجام این کار در نظر گرفته می شود.

مقالات مرتبط با این مطلب:

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟

مزایای لیزر موهای زائد

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد

(Visited 1 times, 1 visits today)
دکتر آزیتا مولازاده

پاسخ

20 − یک =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button