تزریق فیلر به بینی

تزریق فیلر به بینی

همیشه سوالات مکرر در مورد روش های غیر جراحی برای عمل های زیبایی بینی پرسیده می شود . فیلر ها و گذاشتن نخ یکی از این موارد است که همه اینها تحت عنوان راینوپلاستی غیر جراحی برای بینی مطرح می شود که در دنیا هم در این مورد مطالعه زیاد انجام می شود و فقط مختص ایران نیست .

زیبایی چهره برای همه اشخاص مهم بوده و به صورت ناخودآگاه افراد برای زیبا تر شدن چهره خود هستند . بینی جزو تاثیر گذار در زیبایی چهره است و پیدا کردن راه حل های مناسب برای به دست آوردن زیبایی مورد نظر نیازمند آگاهی لازم است . در این مقاله به توضیح کلی انجام تزریق فیلر می پردازیم .

اگر در مورد تزریق فیلر چیزی نمی دانید ، به شما پیشنهاد می کنیم مقاله تزریق قیلر را مطالعه فرمایید تا با جزییات بیشتری آشنا شوید .

فرم دهی بینی با فیلر

فرم دهی بینی با فیلر

تزریق در پل بینی و نوک بینی

تزریق فیلر در افرادی که صورت با بینی های فرورفته دارند ، استفاده بیشتری می شود . معمولا اگر ماده هایی از نوع رستیلن و ژوویدرم باشد ، این مواد دارای ماده بی حسی در درون خود هستند و تاثیر بهتری دارد و اگر این تکنیک به درستی انجام شود نیمرخ زیبایی به فرد می دهد و تغییر واضحی ایجاد می شود و همینطور تزریق در نوک بینی هم می توان انجام داد ولی در این قسمت حساسیت بیشتری دارد و باید توسط پزشک با تجربه صورت گیرد .

نکات مهم در تزریق فیلر بینی

گاها در برخی از بیماران نتایج محدودی را ایجاد می کند که این نتایج معمولا کوتاه مدت هستند . برای مثال شخصی تو رفتگی روی بینی خود دارد ، می تواند با انجام تزریق فیلر این تو رفتگی را بپوشانند و یا ترمیم بینی با فیلر را انجام دهد . ولی این فیلر ها طول مدتی دارند و بعد از مدتی به حالت نرمال برمی گردد و نمی توان برای اشخاصی که نیاز به جراحی دارند این روش پیشنهاد شود و بهتر است که اول جراحی را انجام دهند مانند کسانی که شکستگی دارند و یا دچار انحراف بینی هستند ، این موارد با عمل جراحی می توانند مشکلات عمیق بینی خود را بر طرف نمایند .

و به طور کلی نا همگونی هایی که روی بینی وجود دارد را می توان با تزریق فیلر برطرف نمود .

روش انجام تزریق فیلر بینی

در انجام تزریق فیلر در قسمت انتهایی بینی با دو انگشت بافت را نگه داشته و تزریق را انجام می دهند و معمولا یک پنجم سی سی در ناحیه تزریق می گردد . نوع فیلر هم از نوع با کیفیت باید انجام شود و اگر فیلر از جنس مرغوب استفاده شود به ندرت ایجاد حساسیت می کند . تزریق فیلر در نوک بینی تخصصی تر است و معمولا با مقدار کمتری تزریق صورت می گیرد .

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران بهترین خدمات را جهت تزریق فیلر به بینی  ارائه می دهند ،شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۰۱ – ۰۲۱۴۴۲۸۷۳۱۹

نتیجه گیری

تزریق فیلر از روش های کاربردی برای افرادی است که می خواهند به بینی خود فرم دلخواه را بدهند و یا صاف و خوش حالت شود . زیرا با هزینه کمتر از جراحی و به دور از دوره های طولانی آن می توانند به هدف خود برسند و توسط پزشک پو این نکته باید توجه شود که این اصلاح بینی برای بینی های شکستگی عمیق توصیه نمی شود .

خدمات دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست خوب در تهران

میکرونیدلینگ

لیفت صورت

جوانسازی پوست

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

با تشکر  ، گروه مدیریت طراحی سایت دکتر مولازاده

پاسخ

18 + هفده =