بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد

چگونگی از بین بردن موهای زائد بدن از دیرباز یکی از چالش های اساسی در میان افراد بوده است. راهکاری که بتواند برای مدت زیادی مانع از رشد این موها شود.

در گذشته نه چندان دور اغلب افراد برای از بین بردن این موها از پودرها و کرم های بهداشتی استفاده می کرند، اما تاثیر آن ها به حدی نبود که بتواند خیالی آسوده را برای افراد ایجاد کند. بعد ها روش های دیگری مورد استقبال قرار گرفت که توانست مدت زمان رویش مو های زائد را به قدری به تعویق اندازد. اما این روش ها نیز به دلیل آسیب های پوستی و تحمل درد بسیار با ورد تکنولوژی جدید به نام لیزر کمرنگ و کمرنگ تر شد.

 

دکتر مولازاده دکتر پوست خوب در تهران در ارائه بهترین خدمات را در زمینه درمان انواع بیماری های پوستی و حوزه جوانسازی پوست فعالیت می کنند. شما می توانید برای مشاوره با دکتر مولازاده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا برای مشاهده نمونه کارهای به پیج اینستاگرام مراجعه فرمائید.
09120573301 – 02144287319

 

استفاده از لیزر در حذف مو های زائد بدن موجب شد افراد بسیاری به دلیل پاسخ دهی مطلوب دیگر به روش های قدیمی اعتنایی نکنند.

حال آنچه دغدغه افراد در این زمینه شده است یافتن بهترین دکتر برای لیزر مو های زائد است. آیا شما توانسته اید بهترین ها را  در این زمینه بیایبید؟

لیزر موهای زائد

آنچه لیزر را به عنوان بهترین روش تا کنون شناسانده است عاری بودن از تمامی عوارض های روش های دیگر همچون: ایجاد جوش و موهای زیر پوستی بوده است.

بیشتر بخوانید
مقابله با خشکی پوست دست در زمان شیوع کرونا

همسو با گسترش چشمگیر استفاده از دستگاه های لیزر سوء استفاده از نیاز افراد موجب شده برخی مراکز لیزر با ارائه قیمت های پایین از دستگاه هایی استفاده کنند که کارایی مطلوبی ندارد. اگر مکانیزم عملکرد دستگاه های لیزر را بدانید به راحتی متوجه خواهید شد که چه نوع دستگاهی می تواند شما را به نتیجه مطلوب سوق دهد.

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر چطور عمل می کند

برخی افراد به علت ترس از عوارض ناشی از تابش اشعه های لیزر مخصوصا در نواحی خاص مثل زیر بغل و یا کشاله ران در اقدام به انجام لیزر موهای زائد تردید دارند.

باید بیان کنیم تابیدن اشعه لیزر موجب سوخته شدن موی تیره داخل فولیکول خواهد شد. از این رو خود فولیکول نیز آسیب دیده و از بین می رود. به یاد داشته باشید تمامی موهای سطح بدن در حال رشد نیستند، در واقع بخش بسیاری از موهای زائد در حالت استراحت قرار داشته و تنها مقدار کمی از آن ها در فرآیند رشد قرار دارند. از این روست که نتیجه مطلوب از لیزر در گرو انجام چندین جلسه لیزر خواهد بود تا موهای رشد نکرده نیز فرصت رشد پیدا کنند.

اما چطور می توان بهترین دکتر لیزر موهای زائد را یافت؟

توجه به تخصص

برای مراجعه به بهترین دکتر باید ابتدا به تخصص و میزان تجربه وی در این زمینه توجه کرد. چرا که اگر فرد تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد حتی بهترین دستگاه های دنیا مورد استفاده در مطب او نمی تواند کارکرد مناسبی برای مراجع کننده داشته باشند. بنابراین به تخصص دکتر توجه داشته باشید.

رعایت نکات بهداشتی

تمامی پزشکانی که در مطب خود از خدمات لیزر موهای زائد برخوردارند باید حداقل های موارد بهداشتی را رعایت کنند. فراموش نکنید دستگاه های لیزر با اندام افراد تماس خواهد داشت، بنابراین ضدعفونی کردن لحظه به لحظه دستگاه و استفاده از پد های بهداشتی و ضدعوفی کننده از نیاز های اساسی یک مرکز لیزر خواهد بود. بنابراین اگر به دکتری مراجعه کردید که این نکات را رعایت نمی کند باید بلافاصله تذکر داده و در صورت بی اعتنایی از انجام لیزر در آن مکان اجتناب کنید.

بیشتر بخوانید
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

استفاده از دستگاه های لیزر به روز دنیا

حتما می دانید انتخاب نوع دستگاه لیزر متناسب با نوع پوست خواهد بود. بهترین نوع دستگاه لیزر تا به امروز دستگاه الکساندر به طول موج 755 نانومتر است که به عنوان متداول ترین دستگاه مورد استفاده در مطب پزشکان شناخته می شود. این دستگاه با داشتن مزیت تنظیم طول موج برای تمامی پوست ها متناسب خواهد بود.

دستگاه دیگر لیزر دایود با طول موج 810 نانومتر است که برای افرادی که دارای پوست تیره تری نیز هستند گزینه مناسبی خواهد بود. این دستگاه با ارسال امواج به لایه های عمیق پوستی می تواند موهای رشد کرده در زیر پوست را نیز از بین ببرد. این دستگاه هم دارای انواع و برند های مختلفی است که برند آمریکایی آن به عنوان بهترین برند شناخته می شود.

لیزر دی یاگ از جمله دستگاه هایی است که برای پوست های بسیار تیره  و در مواقع خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد از لیزر الکساندر استفاده می کنند. بنابراین به راحتی می توانید با مقایسه دستگاه ها، بهترین مرکز را انتخاب کنید.

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد

مشاوره قبل از انجام لیزر

برخی افراد به دلیل مشکلات پوستی و یا ابتلا به برخی بیماری ها از انجام لیزر منع می شوند. بنابراین بهترین دکتر برای موهای لیزر باید قبل از انجام این کار درباره شرایط عمومی بیمار و سابقه بیماری او اطلاع کسب کرده و آگاهی لازم را در استفاده هم زمان لیزر با مصرف برخی دارو ها به بیمار اراده دهد. از جمله افرادی که نمی توانند از لیزر برای برطرف کردن موهای زائد استفاده کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افرادی که به اختلالات هورمونی مبتلا هستند.
  • افرادی که دارو های خاص استفاده می کنند.
  • افرادی که به بیماری های خاص مبتلا هستند مخصوصا بیماری های پوستی
  • افرادی که سابقه تبخال دارند.
  • افرادی که سابقه عفونت واژن دارند.
  • افرادی که از دستگاه های برونزه استفاده می کنند.
  • افرادی که دارای تاتو روی پوست هستند.
  • افرادی که دارای ک و مک های پوستی هستند.
  • افرادی که باردار هستند.
بیشتر بخوانید
هزینه لیزر موهای زائد

مراجعین باید توجه داشته باشند قبل از اقدام به لیزر پزشک خود را از مصرف برخی دارو ها و ابتلا به بیماری خاص مطلع کنند.

توصیه پایانی

با در نظر داشتن فاکتور های بالا می توانی بهترین دکتر لیزر موهای زائد را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید هزینه ای بسیار بالا در لیزر موهای زائد و یا هزینه های بسیار پایین خبر از نتیجه عالی نخواهند داد. بنابراین وقت خود را صرف تحقیق درباره مهارت و تجربه دکتر خود کنید نه هزینه خدمات وی.

 

مطالب مرتبط با این نوشتار:

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد برای پوست تیره

هزینه لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

 

راه های ارتباطی با دکتر آزیتا مولازاده دکتر پوست در تهران:

پاسخ

هشت + 13 =

Call Now Button